Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Boczny tor - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 4 minut i 30 sekund;
- Po prostu ninja - ukradnij pociąg, unikając wykrycia.
 
Aby rozpocząć te zlecenie musisz najpierw ukończyć misję Wiertło, a następnie porozmawiać z Lesterem przez telefon. Gdy to zrobisz udaj się do symbolu „Hs” na mapie.
 
Tam podejdź do dwójki ochroniarzy i znokautuj ich, ewentualnie skorzystaj z wytłumionej snajperki. Naciśnij na krzyżaku „w prawo”, celem zmiany toru, i wyjdź na zewnątrz. Po chwili powinien przyjechać pociąg, a wówczas przełącz się na Trevora i leć helikopterem w miejsce, wskazywane na mapie.
 
Niebieskim kolorem oznaczony będzie specjalny ładunek, który musisz zgarnąć. Podleć więc ponad niego, a następnie naciśnij „w prawo” na krzyżaku. Udaj się później na lotnisko, we wskazane miejsce, i wyląduj. Maszyna trafi na ciężarówkę, a ty musisz teraz wrócić do kolejnego znacznika i zwinąć kontener – w taki sam sposób, jak wcześniej zrobiłeś to z ładunkiem. Kontener także odstaw na ciężarówkę. Po chwili włączy się scenka przerywnikowa, a po niej misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1186 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?