Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (155)Ukończone (146)Kupię (216)

Napad na Biuro - straż pożarna - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 18:00
- Z zapartym tchem - ucieknij z tlenem na poziomie 40%
- Tu ci umknęło - skończ mopowanie w czasie 03:00
- Spuścizna - zjedź szybem windy w ciągu 30 sekund
 
Ukończ misje Plany architekta (wybierając wariant Straż Pożarna) oraz Wóz strażacki, a następnie przełącz się na Michaela. Znajdź teraz na mapie literę „H” i udaj się do niej.
 
Na miejscu wsiądź do samochodu i udaj się we wskazane miejsce. Tam dostać się do budynku FIB, wskocz do windy, a na górze zbliż się do zielonego znacznika, przy którym zdobędziesz wiadro i mopa. Ruszaj dalej, aby wyczyścić podłogę. Potem podłóż w szafce bombę, podnieś wiadro i idź dalej. Po wyczyszczeniu kolejnego obszaru zajmij się bombą w toalecie. Finalnie zanieś wiadro do komórki, wskocz do windy i opuść budynek.
 
W tym momencie gra przełączy się na Franklina, który musi dostarczyć wóz strażacki we wskazane miejsce. Tam wsiądzie do niego Michael. Wybierz wtedy z telefonu opcję detonacji (jest w kontaktach), po czym jedź w miejsce wskazywane przez punkt nawigacyjny. Wbiegnij do budynku FIB i wskocz do windy. Kieruj się cały czas na punkty nawigacyjne. Wreszcie będziesz w stanie podłożyć ładunek wybuchowy we wskazanym miejscu, co otworzy Ci drogę do zamkniętego pomieszczenia. Biegnij następnie za Michaelem. Jeśli ktoś zginie, sprawdź ciało, a następnie ruszaj dalej. Wreszcie przytomność straci też Franklin.
 
Po przebudzeniu się będziesz atakowany prze agentów. Pędź przed siebie i walcz z oponentami. Wreszcie znajdziesz się wśród swoich. Wskakuj do szybu windy, a po linach zjedź na dół. Tam wydostań się z budynku i skorzystaj z wozu strażackiego. Z jego pomocą dostań się do miejsca, w którym zostawiłeś auto do ucieczki, a tam zniszcz wóz strażacki. Wsiądź do auta i pędź do domu Lestera. Tam odpali się scenka, po której misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1992 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?