Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Krach - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Czas - ukończ w czasie 6 minut i 30 sekund;
- Gaz do dechy - osiągnij maksymalną prędkość w dowolnym pojeździe;
- Operator pierwsza klasa - zabij 12 wrogów strzałami w głowę;
- Ratunek strzałem w łeb - ocal Amandę i Tracy strzelając bandziorom w głowę.

Ukończ misję Podsumowanie (być może potrzebne będzie też zadanie Lamar w opałach) i przełącz się na Michaela. Na mapie powinna pojawić się ikona „M”, na którą musisz się udać.Miejsce startu misji znajduje się przy wejściu do sklepu. Wkrocz do środka i kup smoking, a następnie będziesz musiał się udać na premierę filmu Krach. Po wyjściu ze sklepu wsiądź do limuzyny, kierowca zawiezie Cię na miejsce. Na miejscu, na czerwonym dywanie spotkasz Devina. Okaże się, że Twoja rodzina jest w niebezpieczeństwie. Wsiadaj do jakiegoś szybkiego samochodu i pędź do domu. Masz na to tylko dwie minuty!
 
Na miejscu wysiądź z auta, przygotuj broń i wejdź do domu. Na schodach będzie przetrzymywana przez zbira Amanda, zastrzel oszołoma i idź dalej. Drugi trzyma na piętrze córkę Michaela, wejdź do środka, włącz umiejętność specjalną Michaela i wypal gangsterowi w łeb. Potem zajmij się resztą oponentów, najpierw w domu, a później w ogrodzie. Na koniec udaj się z powrotem do swojej rodziny. Po krótkiej scence misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1404 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?