Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Skok w Paleto - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Grad kul - wystrzel ponad 4000 kul;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 50%;
- Czas - ukończ w czasie 16 minut;
- Przypadkowe ofiary - spowoduj szkody o wartości miliona dolarów w Paleto Bay.
 
Ukończ zadania Drapieżnik i Osprzęt wojskowy. Przełącz się następnie na Trevora i zmierzaj do punktu H na mapie.
Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa. Po niej przejmiesz kontrolę nad Michaelem, wsiądziesz do furgonetki i ruszysz w kierunku punktu na mapie. Znowu czeka cię długaśna przejażdżka. Najpierw wysadzisz Franklina, a następnie pojedziesz w okolice wejścia do banku. Wysiadasz z furgonetki i wchodzisz do środka przez drzwi.Celuj w pracowników, aby ich zastraszyć. Zwracaj uwagę na to, co wyświetla gra, aby przełączać się pomiędzy postaciami. Po chwili włączy się scenka, pojawią się gliniarze. Gdy zaczniesz znowu grać, będziesz musiał się dostać do skarbca. Znowu włączy się animacja. Po niej, nasze wesołe trio wyjdzie z banku z mini-gunami. Strzelaj więc do gliniarzy ile wlezie. Przyleci też helikopter, pozbądź się go.

Następnie idź za swoimi kompanami, którzy zaczną się powoli wycofywać. Poruszaj się w ich towarzystwie, strzelając do gliniarzy, samochodów, wozów pancernych, a nawet helikoptera wojskowego. Nic Cię nie powstrzyma. Wreszcie włączy się kolejny przerywnik. Po nim nadal się broń. Do momentu, kiedy nad Twoją głową przeleci czołg. Chwilę później gra przełączy się na Franklina jadącego spychaczem.Udaj się w stronę kumpli w potrzebie. Przedzieraj się przez żołnierzy, miażdżąc ich samochody łyżką – podnosisz i opuszczasz ją przy pomocy lewego analoga. Wreszcie dojedziesz do towarzyszów, a Ci wsiądą na łyżkę. Przyjedzie też czołg, więc uciekaj ile sił w… gąsienicach. Dojedziesz wreszcie do fabryki, tam znowu będziesz się przemieszczał na nogach, a musisz dotrzeć na peron. Tam, nastąpi zmasowany atak żołdaków. Powstrzymaj ich przez pewien czas, a wreszcie przyjedzie pociąg, do którego wskoczysz.

Pociąg wreszcie się zatrzyma, a tam włączy się animacja. Po niej misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2225 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?