Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Trevor - Pamiątki z Vinewood - wiki Grand Theft Auto V


Podczas jednej z misji Nieznajomych i dziwaków trafisz na dwójkę postaci niezależnych, Nigela i panią Thornhill. Okaże się, że są oni kolekcjonerami, a na ich zlecenie będziesz musiał pozyskiwać rzeczy należące do różnych gwiazd. Po znalezieniu każdego z przedmiotów musisz udać się do konkretnej osoby, oddać zdobycz, a następnie otrzymasz kolejne zlecenie. Wszystkie oznaczone są na mapie pomarańczowymi okręgami. Misje wykonuj po kolei.
 
Willie (Pani Thornhill)

Wymagania na złoto:
- Furia pięści - uniknij obrażeń podczas walki z Willym
- Świta - pogadaj ze świtą
 
Od Williego musisz zdobyć złotego zęba. Willie przebywa w barze, zanim do niego podejdziesz wyjdź na piętro i pogadaj z jego kumplami. Dopiero wtedy zejdź na dół i uderz Williego pięścią. Po jednym/dwóch ciosach powinien wypluć zęba. Po wyjściu z baru będziesz miał gliniarzy za sobą. Zgub ich, a potem oddaj zdobycz.
 
Tyler (Pani Thornhill)

Wymagania na złoto:
- Chwastobójca - załatw ogrodnika atakiem z ukrycia
- Drobny złodziejaszek - ukradnij ubrania i nie daj się przyłapać
 
Tyler znajduje się w willi w pobliżu pola golfowego. Przeskocz nad jej ogrodzeniem (możesz sobie np. dostawić jakieś auto) i znokautuj niepostrzeżenie ogrodnika. Potem idź na tyły w stronę basenu. Tam poczekaj aż Tyler odejdzie, a wtedy podwędź po cichu jego ubrania. Wróć tak samo, jak przyszedłeś.
 
Kerry (Pani Thornhill)

Wymagania na złoto:
- Grunt się pali pod łapami - trzymaj się blisko Dexie podczas pościgu
 
Kerry znajduje się w alejce, w pobliżu której wcześniej obrabowałeś jubilera. Podejdź do niej, a wtedy ucieknie jej pies – goń go. Wreszcie kundel się zatrzyma, a będziesz mógł wziąć jego obrożę.
 
 
Mark (Pani Thornhill)

Wymagania na złoto:
- Poniżej par - zdobądź kij golfowy w ciągu 30 sekund
- Za jednym uderzeniem - zabij Marka strzałem w głowę
- CZWARTY! - zabij Marka i jego trzech ochroniarzy
 
Marka znajdziesz na polu golfowym. Musisz wziąć jego kij. Jako że masz go zlikwidować strzałem w głowę, najlepsza będzie snajperka. Później sprzątnij też jego ochroniarzy i weź kij. Na koniec pozostaje zgubić gliniarzy i oddać zdobycz.
 
Al Di Napoli (Nigel)

Wymagania na złoto:
- Przyczajony - trzymaj się blisko Ala Di Napolego podczas pościgu
- Izba przyjęć - postaraj się nie skrzywdzić nikogo w szpitalu
- Ani draśnięcia - ukończ, starając się nie uszkodzić zbyt mocno wozu Nigela
 
Tym razem zadanie wykonujesz dla Nigela, poszukaj na mapie „?N”. Po krótkim przerywniku musisz udać się w pościg za Alem Di Napoli. Trzymaj się jak najbliżej niego. Jadąc przez szpital poruszaj się spokojnie, nie ma pośpiechu, nie potrąć nikogo. Gdy wyjedziesz na zewnątrz Di Napoli się rozbije, a tym wtedy do niego podejdź, aby zakończyć misję.
 
Ostatnie ujęcie (Nigel)

Wymagania na złoto:
- O włos - wyskocz z samochodu, zanim uderzy w niego pociąg
- Lokomotywacja - postaraj się, by Al Di Napoli zginął pod kołami pociągu
 
Ostatnia misja dla kolekcjonerów, znowu musisz znaleźć „?N” na mapie. Tam odpali się przerywnik, a po nim będziesz jechał samochodem Nigela, w którego bagażniku znajduje się Di Napoli. Jedziesz w stronę torowiska, na którym będziesz musiał zostawić auto. Napoli będzie Cię prosił abyś go uwolnił, co możesz zrobić, ale misja nie skończy się wtedy złotem. Aby tak było wjedź na torowisko, ustaw samochód i wyskocz z niego dosłownie na moment przed tym, jak zostanie on zmiażdżony przez pociąg.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3647 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?