Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Drapieżnik - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%;
- Czas - ukończ w czasie 9 minut;
- Strzały w głowę - zabij 3 wrogów strzałami w głowę.
- Przerzedź stado - nie zabij żadnego zwierzęcia.

Po tym, jak wykonasz zlecenie Wstęp do skoku w Paleto, graj nadal Trevorem, a po chwili powinien zadzwonić Franklin. Na mapie pojawi się też ikona „T”, do której musisz się udać.
Tam na miejscu odpali się scenka przerywnikowa, a po niej udasz się samochodem do Franklina. W trakcie przejażdżki kamera przeskoczy na Franklina, tam będzie znowu krótki przerywnik i zaczniesz grać czarnoskórym protagonistą. 
Ścigaj braci O’Neal, aż do momentu kiedy przejażdżka zostanie brutalnie przerwana. Wyjdź wtedy ze swojego auta i udaj się do płonącego wraku. Wtedy gra przełączy się z powrotem na Trevora, który będzie zmierzał na lotnisko. Tam wsiądź do helikoptera i udaj się do lasu. Gdy dotrzesz na miejsce, przełączysz się na Michaela, ze snajperką. Włącz termowizję (w prawo na krzyżaku) i szukaj bandziorów. Ubijesz dwóch i niestety przydarzy się wypadek.
Po chwili będziesz znowu grał Franklinem, podążającym za Chopem (psem), poszukującym ostatniego z braci O’Neal. Wreszcie go dostrzeżesz, zabij go wówczas i przełącz się na Trevora. Leć w stronę markera na mapie i wyląduj tam helikopterem. Wsiądzie wówczas do niego Franklin i wszyscy musicie się udać na lotnisko. Tam odpali się scenka, a po niej misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1586 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?