Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Świeże mięso - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Limit przełączania - nie przełączaj się częściej niż 3 razy;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%;
- Strzały w głowę - zabij 10 wrogów strzałami w głowę;
- Sprawny ratunek - ocal Michaela w czasie 3 minut i 30 sekund;
- Wyczucie kierunku - nie używaj punktu odniesienia na mapie.

Aby rozpocząć te zlecenie najpierw wykonaj misję Hurtownicy. Poczekaj na telefon od Lestera, a potem kieruj się na literę „F” na mapie.Na miejscu odpali się scenka przerywnikowa z Trevorem w roli głównej. Na koniec Franklin zadzwoni do Lestera, a ten wyśle mu appkę na telefon, która powinna pomóc Franklinowi namierzyć Michaela. Po chwili całość przełączy się na Michaela, a potem sami powrócimy do kontrolowania Franklina, jadącego samochodem.Włącz wówczas aplikację Trackify z telefonu. Najpierw wciśnij „w górę” na krzyżaku, a następnie w prawym rogu znajdziesz ikonę appki, skorzystaj z niej. Miejsce pobytu Michaela zaznaczone jest na radarze na czerwono, kieruj się więc tam. Jak będziesz na miejscu wyjdź z samochodu i staraj się szukać na piechotę. Michael znajduje się w jednym z budynków. Kieruj się na białe światło, następnie pomiędzy wagonami i w stronę zaparkowanych samochodów. Przygotuj się tam do wymiany ognia z Chińczykami. Wreszcie na ekranie pojawi się niebieska kropka, pokazująca miejsce, w którym znajduje się Michael, właśnie tam się kieruj.Kiedy zbliżysz się do Michaela poprosi Cię on abyś rzucił mu broń, zrób to wciskając „w prawo” na krzyżaku. Wówczas gra przełączy się na niego, a ty pamiętaj, że Michael ma zdolność spowalniania czasu. Po chwili znowu będziesz grał Franklinem, z zadaniem oczyszczenia korytarza. Kiedy na Franklina rzuci się Chińczyk przeskoczysz ponownie na Michaela, musisz wówczas szybko wymierzyć w gangstera i ukrócić go o głowę, inaczej zabije Franklina.

Końcówka to ucieczka z rzeźni, kiedy możesz się dowolnie przełączać pomiędzy Franklinem, a Michaelem. Wreszcie wydostaniecie się na zewnątrz, a tam wsiadaj do samochodu i kieruj się do domu Michaela. Jak odwieziesz kumpla misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2330 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?