Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Skok na Merryweather - na morzu - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Odzyskiwacz - znajdź ładunek pod wodą w ciągu dwóch minut;
- Czas - ukończ misję w czasie 14 minut i 30 sekund;
- Za odpowiednie pieniądze - zlikwiduj wszystkich atakujących w ostatniej części misji;
- Okiełznać sztorm - ucieknij w ostatniej części misji w czasie krótszym, niż 4 minuty.
 
Aby rozpocząć tę misję musisz najpierw wykonać zlecenie Zwiad w porcie, a na końcu wybrać opcję „Na morzu”. Następnie wykonaj misje Mała wodna oraz Cargobob. Poczekaj chwilę na wiadomość, a po niej pojawi się na mapie litera „H”. Udaj się do niej. Wcześniej poćwicz nieco umiejętność latania.
 
Po dotarciu do „H” włączy się scenka przerywnikowa. Po niej będziesz sterował Michaelem. Poszukaj jakiegoś większego samochodu i wybierz się we wskazane na mapie miejsce. Tam musisz wsiąść do helikoptera i udać się w kolejną lokację. Gdy znajdziesz się nad batyskafem, musisz go podczepić do helikoptera, wciskając w prawo na krzyżaku. Leć znowu w wyznaczone miejsce, a tam upuść łódź do wody.
 
Teraz przełączysz się na Trevora. Steruj batyskafem w miejsce, z którego rozchodzi się sygnał. Wreszcie do niego dobrniesz, a tam zanurz się do samego dna i zdobądź urządzenie, po które tutaj przypłynąłeś. Uderz łodzią w ładunek, a urządzenie się do niej przyczepi. Kiedy się wynurzysz, przełączysz się na Michaela.
 
Sterować będziesz helikopterem. Podleć do batyskafu i brnij do miejsca docelowego. Za moment zostaniesz zaatakowany, a wówczas musisz się przełączyć na Franklina i strzelać do łodzi. Jeśli chcesz zmieniać miejsce, w którym przebywasz na pokładzie helikoptera musisz korzystać z przycisku „w prawo” na krzyżaku. Strzelaj do oponentów, aż wreszcie pozbędziesz się oszołomów. Na mapie pojawi się kolejny punkt docelowy. Brnij w jego kierunku, a kiedy wylądujesz odpali się scenka przerywnikowa.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1957 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?