Grand Theft Auto V

ObserwujMam (492)Gram (155)Ukończone (144)Kupię (218)

Napad na Biuro - przez dach - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Nie w postronnych - nie zabij żadnej osoby postronnej;
- Strzały w głowę - zabij 20 wrogów strzałami w głowę;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%;
- Idealny zrzut - wyląduj bezbłędnie na głównej sekcji dachu;
- Haker - zhakuj system w ciągu 45 sekund;
- Czas - ukończ w czasie 19 minut.

Ukończ misję Plany architekta (wybierając wariant Przez Dach) i przełącz się na Michaela. Znajdź teraz na mapie literę „H” i udaj się do niej.Na miejscu spotkasz Lestera, a po chwili dołączy do Was Franklin. Po tym, jak scenka dobiegnie końca wejdź na dół, wsiądź do samochodu i udaj się do placówki rządowej. Tam poczekasz aż zapadnie noc, a następnie wsiądziesz do helikoptera. Musisz teraz udać się do strefy skoku ponad Los Santos. Osiąg odpowiednią wysokość i wleć w okrąg na niebie. Tam Michael odda stery innemu pilotowi, by wyskoczyć z helikoptera.Podczas lotu możesz zerknąć na Twój cel (wciskając kółko / B na padzie). Spadochron otworzysz przy pomocy przycisku X / A, a następnie kieruj się na dach budynku FIB, będzie on zaznaczony na żółto. Opadanie, pod sam koniec spowolnisz wciskając i przytrzymując oba bumpery jednocześnie. Na dachu wejdziesz do środka przez świetlik. Udaj się teraz do serwerowni (żółta kropka). Pokój będzie zamknięty, musisz się do niego włamać, przy pomocy ładunków wybuchowych. Podłóż jeden, wycofaj się i naciśnij „w lewo” na krzyżaku. Następnie włam się do terminala. Następnie postępuj wedle wskazówek podawanych przez telefon.
 
Uwaga: Pierwsza łamigłówka to znalezienie sekwencji numerów podanych na zielono, pośród całej masy liczb. Druga to natomiast wciskanie X / A w momencie gdy pionowa i pozioma linia przetną się na zaznaczonym na czerwono symbolu.

Na koniec jeszcze jeden program, pobierający dane. Kiedy on będzie pracował, musisz się postarać o to, aby powstrzymać strażników. Gra będzie proponować postaci, zwracaj więc na to uwagę. W międzyczasie stracisz niestety pilota. Wreszcie dane skończą się pobierać, a Michael zgarnie urządzenie. Musisz teraz uciec z budynku FIB.
Kieruj się na żółty znacznik na ekranie. Dotrzesz wreszcie do miejsca, w którym rozbił się Twój helikopter. Po krótkiej scence przerywnikowej, maszyna poleci w dół, a ty musisz iść ponownie w kierunku wyznaczanym przez grę, cały czas na żółty znacznik. Wreszcie dobrniesz do rozbitej szyby, tamtędy wydostaniesz się na zewnątrz.Gdy staniesz na ścianie wieżowca, zeskakuj jak najszybciej w dół. Na ziemi, zaatakuje Cię helikopter, skorzystaj więc z wyrzutni rakiet, albo innej podobnej zabawi, aby się go pozbyć. Jeśli nic takiego nie masz, pamiętaj, że Michael potrafi spowalniać czas, co ułatwi sprzątnięcie pilota. Pędź następnie do żółtego znacznika, gdzie znajduje się lina. Nią dostaniesz się na poziom ulicy. Tam znowu pędź na żółty znacznik, powinien się tam znajdować kierowca z samochodem przygotowanym do ucieczki – będzie to karetka.
 
Wsiądź do środka i kieruj się w miejsce wskazane na mapie. Tam wskocz na znacznik, a rozpocznie się scenka przerywnikowa, kończąca misję. Po niej poczekaj chwilę, a Michael zadzwoni do Dave’a.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3452 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?