Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Fotografowanie zwierząt - wiki Grand Theft Auto V


Fotografowanie zwierząt to zupełnie nowa aktywność w grze GTA V, przeznaczonej dla komputerów PC oraz konsoli Xbox One i PlayStation 4. Aktywność ta była niedostępna w przypadku platform poprzedniej generacji.
 
Aby rozpocząć robienie zdjęć zwierzakom należy ukończyć zestaw misji Nieznajomych i dziwaków dla Beverly. Po ukończeniu tychże zleceń Beverly wysyła Franklinowi smsa informując go o tym, że bierze udział w amatorskim konkursie fotografowania. Jego zadaniem jest robienie fotek dzikim stworzeniom.
 
Zasady konkursu są następujące:

  • fotografia ma przedstawiać żywe zwierzę;
  • zwierzę musi znajdować się w całym kadrze;
  • zwierzę nie musi patrzyć w stronę aparatu;
  • zdjęcie można zrobić z dowolnego kąta;
  • nie można korzystać z filtrów, ani ramek.

 
Po trzaśnięciu fotek wszystkim 20 zwierzakom odblokowuje się specjalna łódź podwodna Kraken. Każde pojedyncze zdjęcie należy wysłać organizatorom konkursu wykorzystując telefon oraz maile. Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć jakiegoś zwierzaka, poniżej przedstawiamy przykładowe miejsca. Poniżej lista zwierząt.

NazwaGdzie znaleźć
Dzik Niedaleko od lotniska Trevor, na północ, pojawia się dzik. Jeśli nie chcesz go przestraszyć zatrzymaj się na torach i zrób fotkę.
Owczarek SzkockiOwczarek szkocki jest dość popularny w Paleto Bay. Przedstawicieli tego gatunku najczęściej dostrzeżesz na werandach domów.
KotKoty pojawiają się często w Vinewood oraz innych terenach przedmiejskich.
Jastrząb GołębiarzZnajdziesz go latającego ponad kamieniołomem w Grand Senora Desert. Podjedź do domu kolesia, od którego otrzymałeś zadania związane z fragmentami statku kosmicznego i skieruj aparat na ptaki na niebie.
KormoranMożna je znaleźć łatwo na bagnach Lago Zancudo, na południe Fortu Zancudo. Nie trzeba schodzić na bagna, fotkę da się zrobić z mostu.
KrowaMożna znaleźć na farmach np. na tej, która znajduje się na wschód domu braci O’Neil.
KojotSą bardzo popularnym zwierzakiem na terenach Grand Senora Desert oraz Sandy Shores.
KrukLatają ponad pasem startowym lotniska Trevora w Sandy Shores.
JeleńWystępują najczęściej w pobliżu gór, pagórków i dolin. W kilku miejscach Vinewood Hills, gdzie ludzie wybierają się na spacery w górach znajdziesz mnóstwo Jeleni. Są bardzo płochliwe, więc zdjęcie musisz zrobić skradając się i z daleka.
KuraŁatwo znaleźć w Sandy Shores oraz Paleto Bay. Biegają one zarówno po drogach, jak i przy domach. Poszukaj po prostu kurnika.
Pies HuskyJednego Huskiego dostrzeżesz na południe domu Petera Dreyfussa w Vinewood Hills. Peter to człowiek, którego poznajesz po zebraniu wszystkich fragmentów listu.
PumaPojawiają się w różnych miejscach Sandy Shores oraz Vinewood Hills. Najczęściej dostrzec można je w pobliżu Mount Chiliad oraz Raton Canyon. Gdy zauważysz pumę wyjdź z samochodu i wespnij się na jego dach, aby kociak cię nie zmasakrował.
ŚwiniaMożna znaleźć na farmie przy Great Chapparal – naprzeciwko miejsca, w którym pojawia się Zdarzenie Losowe zatytułowane Zbiegła altruistka (17 – na tej mapie).
PudelWystępuje najczęściej w bogatych obszarach Burton, Rockwood Hills albo West Vinewood.
MopsSą dość popularne w terenach Rockford Hills oraz Richman. Wystarczy, że będziesz krążył dookoła domu Michaela, a wcześniej czy później na jednego trafisz.
KrólikMożna je znaleźć w terenach górskich, np. w pobliżu Vinewood Hills. Tam gdzie znajdują się jelenie tam też są króliki.
RetrieverNajczęściej spacerują z właścicielami po ścieżkach górskich. Warto zerknąć do Vinewood Hills.
RotwailerChop to Rotwailer. Ale prócz tego występują one dość często w okolicy domu Franklina, biegają w pobliżu członków gangu Grove Street.
MewaWystępują na niebie w pobliżu plaż, doków itd. Zerknij w pobliże Del Perro lub Paleto Bay aby je znaleźć.
Biały TerrierJego najtrudniej znaleźć, ale nie jest to niemożliwe. Jedź do Rockford Hills i krąż w pobliżu Vangelico. Wreszcie się pojawi.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 6218 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?