Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Dobieranie ludzi do skoków - wiki Grand Theft Auto V


Przystępując do pierwszego z wielu skoków zauważysz, że przed rozpoczęciem napadu musisz dobrać ludzi, którzy wezmą w nim udział, pomagając Ci osiągnąć założone cele. Co ważne, ludzie nie są idealni, a w związku z tym zdarzają im się wpadki. Ponadto osoby, które nie mają doświadczenia są zawsze mniej skuteczni w działaniu, aniżeli osoby, które już wcześniej Ci towarzyszyły. Po każdym skoku wszyscy, którzy przeżyli i nie zostali pojmani przez gliniarzy dostaną bonus do umiejętności.

Dobierając ludzi kieruj się nie tylko ich procentowym udziałem w zyskach, ale tak, a może nawet przede wszystkim umiejętnościami. Może się bowiem okazać, że dobierzesz ekipę tanią, a później stracisz połowę łupu przez to, że jej członkowie popełnią jakiś niebywale istotny błąd. Lepiej czasem zapłacić nieco więcej, ale także mieć więcej funduszy do podziału.

Nie mówię oczywiście, że osoby tanie sobie nie poradzą, co to to nie. Jest spora szansa, że wszystko pójdzie należycie, a wtedy przyoszczędzisz nieco pieniędzy. Ponadto, te same tanie osoby będą mogły Ci pomagać w kolejnych napadach, bogatsze o nowe doświadczenia. Musisz więc planować długoterminowo, a nie tylko w tym danym momencie. Strategia i rozsądek są w tym przypadku najistotniejsze.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1301 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?