Grand Theft Auto V

ObserwujMam (486)Gram (155)Ukończone (140)Kupię (218)

Zniebowid - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Ani draśnięcia - dostarcz Z-Type, nie uszkadzając go;
- Gumowe ucho - podsłuchaj trzech rozmów;
- Widzę cię! - znajdź kryjówkę Chada za pierwszym podejściem.
 
Aby wziąć udział  w tej misji ukończ najpierw zlecenie Ja kontra prawo, a następnie przełącz się na Franklina i udaj się w miejsce ikony „D” na mapie.
Gdy będziesz na miejscu, zauważysz Trevora lecącego helikopterem. Przełączysz się na niego, a następnie za pomocą specjalnego skanera będziesz w stanie sprawdzać ludzi. Kiedy na ekranie pojawi się trójkąt skieruj się w jego kierunku i zbliż widok. W ten sposób dowiesz się co nieco na temat Franklina. Przybliż kamerę korzystając z lewej gałki analogowej, a następnie wciśnij i przytrzymaj przez chwilę prawy trigger.Kolejne cele do przeskanowania znajdują się w Hawick. Tam też uda się pilot helikoptera i tam będziesz musiał znowu zrobić użytek ze skanera. Znaleźć musisz kolesia o imieniu Chad Mulligan. Niestety nie będzie tutaj poszukiwanego. Musisz zerknąć kawałek dalej. Wreszcie uda Ci się znaleźć cel, po czym będziesz musiał go śledzić, aby odkryć gdzie zostawił swój samochód.
Wreszcie Chad podejdzie do garażu, a wówczas także pojawi się Franklin. Niestety nie wszystko pójdzie tak, jak powinno i Chad zacznie uciekać. Staraj się więc trzymać na niego oko. Wreszcie poszukiwany wjedzie do piętrowego garażu. Aby nadal kontrolować sytuację obniżasz lot, a później włączasz termowizję, z użyciem przycisku „w prawo” na krzyżaku pada.Franklin poprosi Cię żebyś zbliżył na niego widok z termowizją, a następnie rób to samo z innymi przebywającymi w garażu osobami. Wreszcie znajdziesz Chada, a gra przełączy się na Franklina. Postrasz wówczas właściciela spluwą (możesz go też zabić, jeśli masz ochotę) i wejdź do auta. Wyjeżdżając z garażu odbierzesz rozmowę, a po niej kieruj się na lotnisko. W pewnym momencie pojawią się gliniarze, musisz ich zgubić nim będziesz w stanie kontynuować.
 
Na lotnisku stań przed bramą wjazdową, a następnie kieruj się do hangaru po lewej stronie. Tam włączy się scenka przerywnikowa. Po niej musisz wyjechać z lotniska – weź więc jakikolwiek samochód i ruszaj. Jak przejedziesz za bramę misja dobiegnie końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2405 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?