Grand Theft Auto V

ObserwujMam (494)Gram (155)Ukończone (145)Kupię (217)

Małpie figle - wiki Grand Theft Auto V


Wymagania na złoto:

- Spawacz - ogłusz 8 wrogów przy użyciu paralizatora;
- Strzały w głowę - zabij 15 wrogów strzałami w głowę;
- Celność - ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 70%;
- Czas - ukończ w czasie 13 minut i 30 sekund.

Jeśli chcesz, aby misja stała się aktywna ukończ najpierw zlecenie Wykolejeni. Po nim odbierz telefon, a na mapie pojawi się znacznik „B”. Udaj się do niego.Na miejscu włączy się oczywiście scenka przerywnikowa. Po niej znajdziesz się na łodzi, płyń nią jak najbliżej wybrzeża, w kierunku wskazywanym na mapie. Tam wskocz do wody i płyń w stronę markera. Tam uruchom palnik (prawy trigger) i otwórz przejście. Paliwo w palniku jest ograniczone, nie marnuj go więc.Ruszaj następnie przed siebie, aż dopłyniesz do laboratorium. Tam musisz przeszukiwać korytarze, uważając na oponentów. Wreszcie dojdziesz do windy. Wyjdzie z niej naukowiec, weź od niego kartę dostępu, a następnie strzel z paralizatora. Wejdź do środka windy. Na piętrze słuchaj dalej poleceń i wskazówek towarzyszów. Wreszcie zdobędziesz neurotoksynę, po którą tu przyszedłeś. Teraz musisz ją zabezpieczyć.

Możesz się w tym momencie przełączyć na normalną broń. Idź dalej wedle wskazówek, eliminując strażników. Pamiętaj, że Michael ma specjalną umiejętność, pozwalającą mu lekko spowolnić czas, rób z niej użytek. Wreszcie dotrzesz do chłodni, do której musisz wsadzić neurotoksynę.Po chwili akcja przełączy się na Trevora, lecącego helikopterem transportowym. Musisz z jego pomocą zbliżyć się do kontenera i zabrać go ze sobą. Zbliż się więc do niego i praktycznie na nim wyląduj, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej musisz lecieć helikopterem na lotnisko. Tam, podleć nad przyczepę, dobrze wyrównaj śmigłowiec i upuść na nią skrzynię (w prawo na krzyżaku), a na koniec wyląduj maszyną na ziemi. Włączy się scenka przerywnikowa. Po niej wcielisz się w Trevora, odwożącego żonę Martina na farmę. Na miejscu odpali się jeszcze jedna animacja, a po niej misja dobiega końca.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2169 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?