Grand Theft Auto V

ObserwujMam (495)Gram (156)Ukończone (145)Kupię (217)

Jak podnosić umiejętności w GTA V - wiki Grand Theft Auto V


Trójka bohaterów GTA V ma swoje własne umiejętności. Jeśli chcesz je rozwijać musisz, podobnie jak w wielu grach RPG, powtarzać wielokrotnie określone czynności. Jak to bowiem mawiają, trening czyni mistrza i właśnie tak też jest w najnowszym projekcie studia Rockstar. Chociaż rozwój cech protagonistów nie jest konieczny do tego, aby ukończyć główny wątek fabularny gry, trzeba przyznać, że znacznie ułatwia on przechodzenie poszczególnych misji.
 
Oto jakimi współczynnikami opisani są bohaterowie:

Nazwa cechy Opis cechy
Kondycja Dzięki niej jesteś w stanie dłużej wykonywać wszelkie fizyczne aktywności. Kondycję poprawiasz biegając, pływając oraz jeżdżąc na rowerze.
Strzelanie Czyli umiejętność posługiwania się bronią palną. Im częściej strzelasz (np. na strzelnicy) tym skuteczniej celujesz, masz pojemniejszy magazynek oraz mniej czasu pochłania Ci przeładowywanie. Umiejętność strzelania najlepiej kształtują celne headshoty.
Siła Poziom obrażeń, jakie zadajesz w walce wręcz. Wyższa siła sprawia też, że jesteś mniej wrażliwy na upadki, potrącenia oraz fale uderzeniowe powstałe po detonacji ładunków wybuchowych. Siłę poprawiasz bijąc się z ludźmi, grając w golfa oraz tenisa.
Skradanie się Czyli po prostu jak cichy jesteś podczas czajenia się na przeciwników. Im wyższy jest ten współczynnik, tym bardziej bezszelestnie się poruszasz. Skradanie zwiększasz korzystając po prostu z tej zdolności.
Pilotaż Jak sama nazwa wskazuje, umiejętność ta określa jak dobrze idzie nam latanie. Osoby dysponujące wysoki poziom pilotażu potrafią z większą łatwością opanować maszyny i latają bardziej stabilnie. Pilotażu uczysz się albo w szkole latania albo po prostu praktyką.
Prowadzenie pojazdów Im częściej jeździsz samochodami, tym lepszy się w tym stajesz. Nie chodzi tu jednak o zwykłe krążenie po ulicach, ale o skoki kaskaderskie, jazdę na jednym kole (w przypadku motocykli) itd.
Pojemność płuc Przydaje się do pływania. Im wyższa pojemność, tym dłużej przebywać możesz pod wodą. W tym przypadku praktyka czyni mistrza, musisz więc jak najczęściej nurkować.Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2402 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?