The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Epicentrum - wiki The Last of Us: Part II


W rozdziale zatytułowanym Epicentrum znajdujesz w sumie osiem sekretów. Wśród nich są dwie monety oraz aż pięć artefaktów. W trakcie eksploracji natrafiasz też na jeden warsztat.

Pierwsza moneta (Waszyngton) - niedługo po tym, jak uwolni Cię Nora dotrzecie do czegoś w rodzaju świetlicy. Z lewej strony będzie bar, a na końcu blatu znajdziesz monetę do wzięcia.

Pierwszy artefakt - w pewnym momencie Abby rozstanie się z Norą. Gdy to nastąpi trzymaj się lewej strony i wyjdź na korytarz. Idź cały czas przed siebie, aż dostrzeżesz drzwi zawalone meblami. Przejdź pod rumowiskiem i podejdź do zwłok, które dostrzeżesz przed sobą. Będzie przy nich notatka.

Drugi artefakt - po znalezieniu pierwszego artefaktu, wróć na korytarz i skieruj się w prawo. Zejdź po schodach, a potem zeskocz piętro niżej. Po prawej stronie leżeć będą zwłoki, a obok nich brązowa torebka. Wejdź z nią w interakcję, aby Abby wyciągnęła ze środka dokument.

Trzeci artefakt - naprzeciwko zwłok jest szerokie wejście do kaplicy (Chapel). Skieruj się tam, a w środku idź w stronę ołtarza. To właśnie na nim znajdziesz notatkę.

Czwarty artefakt - wróć do głównego przejścia i wejdź do strefy bezpieczeństwa. Abby założy maskę, a ty śmigaj cały czas do przodu. Wreszcie dotrzesz do nieco większego obszaru, a wtedy poszukaj szyby pokazanej na drugim obrazku - jest niedaleko informacji o parkingu dla karetek. Zbij tę szybę i podejdź do zwłok na wózku. Znajdziesz przy nich notatkę.

Piąty artefakt - wróć do większego pomieszczenia i śmigaj w prawo, a następnie w lewo. Twoim celem jest chirurgia. Po wejściu tam idź do końca korytarza i skręć w lewo. W niewielkim pomieszczeniu zerknij na stół.

Warsztat - po zebraniu piątego artefaktu, zauważ że nad stołem, na którym leżał, jest dziura. Przeskocz przez nią do pomieszczenia z drugiej strony ściany. Wejdź do pokoju z lewej, a dostrzeżesz warsztat.

Druga moneta (Hawaje) - ostatnią znajdźkę zdobywasz po tym, jak otworzysz bramę garażową. Po drugiej stronie zerknij na niewielką budkę z lewej. Zbij jej szybę, a będziesz mógł wziąć monetę, która jest wewnątrz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2072 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?