The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Wrogie terytorium - wiki The Last of Us: Part II


Po scence przerywnikowej idź za kompanem. Pamiętaj, by przeszukiwać okolicę. Szczególnie gdy wejdziecie razem do apartamentu. Wreszcie dotrzecie na dół, a tam Manny pomoże przeskoczyć ponad ogrodzeniem. Gdy tak się stanie, kontynuuj w głąb miasta.

Trzymaj się lewej i przejdź przez sklep z pierożkami (ten z napisem Dumplings). Potem kontynuuj alejką. Nim zejdziesz po schodach w stronę kolejnego budynku, zerknij w lewo, a zobaczysz zbite okno. Wskocz przez nie do środka. Na biurku znajdziesz tu nowy rodzaj ulepszeń – walka wręcz. Będzie tu też notatka, którą wypada przeczytać.

Wyskocz z powrotem na zewnątrz i śmigaj dalej. Wejdziesz do sklepu z ciuchami. Nic ciekawego w nim nie ma, więc wyskocz na zewnątrz przez okno. Po drugiej stronie zwróć uwagę na ciężarówkę – wejdź po niej do zbitego okna w budynku naprzeciwko. Przeszukaj dokładnie mieszkanie, a w jednej z szuflad znajdziesz monetę – Dakota Północna.

Idź do pokoju obok i przeciśnij się przez wąskie przejście w otworze drzwiowym. Uważaj, bo zostaniesz zaatakowany przez klikacza. Gdy tak się stanie, cofaj się, a potem zlikwiduj pokrakę i ponownie idź przez wąskie przejście. Po drugiej stronie znajdziesz trochę zapasów, więc je zgarnij i idź dalej, przeskakując na konstrukcję naprzeciwko zniszczonej ściany. Na prowizorycznym pomoście idź w prawo i w niewielkim posterunku weź suplementy, następnie idź w przeciwną stronę i przejdź przez niewielki otwór.

Po drugiej stronie spójrz na rysunek na ścianie i kontynuuj eksplorację. Po lewej stronie rysunku jest zbite okno – przejdź przez nie i przeszukaj niewielkie pomieszczenie. Wróć następnie na dziedziniec i wskocz do budynku po przeciwnej stronie.

Gdy przejdziesz przez wąskie przejście uważaj, po drugiej stronie będą zainfekowani. Trzymaj się lewej strony, aby względnie cicho ich sprzątnąć. Zlikwiduj pierwszą dwójkę, a potem idź głębiej. Zwracaj uwagę na wąskie przesmyki, które ułatwiają przemieszczanie się. Na końcu natrafisz na klikacza. Jego też zlikwiduj i kontynuuj przez wąskie przejście. Na zewnątrz przeskocz ponad murem z prawej.

Przejdź trochę do przodu i skręć w lewo, w alejkę pełną sklepów. W pierwszym z lewej, piekarni, zbij szybę wystawy i wskocz do środka. Znajdziesz tam sejf. Nie masz szyfru, więc wyjdź na zewnątrz i wejdź do sklepu obok. Weź z niego wszystkie przydatne rzeczy, a potem idź do kolejnego sklepu. Weź wszystkie przydatne rzeczy i przejdź przez drzwi na końcu lokalu. Wejdź następnie po schodach do góry.

Na piętrze natrafisz na zainfekowanych, więc zachowaj ostrożność – szczególnie, że to dwa klikacze. Sprzątnij je i na spokojnie rozejrzyj się po apartamencie. Gdy to zrobisz, wyjdź na balkon i zauważ, że możesz z niego przeskoczyć na balkon sąsiedniego budynku. Zrób to, a potem wejdź po schodach do góry. Znajdziesz tam zwłoki oraz notatką.

Przeczytaj notatkę, a potem wróć na dół i przejdź przez balkon. Po drugiej stronie będzie wejście do niewielkiego pokoju. Po prawej stronie od wejścia, na pudełkach, jest notatka z szyfrem do sejfu. Przeczytaj ją, a dowiesz się, że kombinacja to 68 96 89. Idź następnie do pokoju obok. Zerknij w prawo, a dostrzeżesz dziwny przedmiot - weź go, a otrzymasz trofeum Relikt przeszłości.  Zeskocz następnie na parter, załatw biegacza, który Cię zaatakuje i przeszukaj lokal. Znajdziesz tu nową broń – Dwururkę. Jest pod ladą.

Wróć wreszcie na ulicę, likwidując dwóch kolejnych biegaczy, którzy spadną z góry. Weź zawartość sejfu i idź dalej. Do końca ulicy, a potem przeskocz ponad murkiem. Po drugiej stronie, śmigaj w jedynym możliwym kierunku – w stronę bramy.

Przed nią jest samochód. Obejrzyj go, a znajdziesz notatki. Wejdź potem do środka. Rozejrzyj się i śmigaj dalej, kieruj się w prawo. Po drodze przez budynek, zbieraj przydatne rzeczy. Szczególnie zainteresuj się dodatkową kaburą na broń krótką, która leży na stole – zaraz przed wyjściem. Na zewnątrz idź w prawo, a wrócisz przed bramę.

Po lewej stronie bramy jest zdemolowana budka. Wskocz na nią, a z niej wyżej. Rozejrzyj się po pomoście, po czym zeskocz na dół z drugiej strony i kontynuuj podróż. Na ulicy natrafisz na kilkaczy oraz grupę Serafitów. Klikaczami zajmą się Serafici, a ty sprzątnij Serafitów. Następnie dokładnie przeszukaj okolicę. Koniecznie zajrzyj też do budynku, z którego wychodzili przeciwnicy. Przeszukaj każdą kondygnację, a potem przejdź przez niewielki szyb wentylacyjny na szczycie schodów.

Po drugiej stronie idź cały czas do przodu. W siedzibie Blizn zbierz przydatne rzeczy, a potem skorzystaj z warsztatu. Dopiero gdy to zrobisz, zacznij zmierzać w dół w stronę ulicy – droga jest jedna.  Gdy wpadniesz do kolejnego budynku, zachowaj ostrożność, bo pojawią się Blizny. Jako że jest ich tu mnóstwo, warto przemieszczać się po cichu. Trzymaj się lewej strony, ciągle starając się iść w dół. Wreszcie wyjdziesz na zewnątrz i zjedziesz po błotnistym stoku. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 4968 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?