The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Pieszo - wiki The Last of Us: Part II


Pieszo to kolejny rozdział, w którym wcielasz się w Abby. Znaleźć możesz tu sporo interesujących rzeczy, wśród których przewagę znowu mają monety. Są one bowiem najistotniejszą znajdźką dla tego etapu kampanii fabularnej gry The Last of Us: Part II.

Pierwsza moneta (Kentucky) - znajdujesz ją w sporych rozmiarów magazynie, zaraz na początku rozdziału. Zamiast wchodzić w głąb ciemnej przestrzeni, zerknij w prawo, a zauważysz niewielki stolik. To na nim będzie moneta.

Druga moneta (Massachusetts) - znajdujesz ją po tym, jak wejdziesz z kompanami do czegoś w rodzaju szklarni. W środku trzymaj się lewej strony i biegnij do rogu. Znajdziesz tam kasę, a obok niej monetę.

Warsztat znajdujesz po tym, jak Abby zabarykaduje drzwi wielką szafą. Gdy tak się stanie idź do przodu przez drzwi, a potem dalej przed siebie. Po lewej stronie stalowych schodów będzie warsztat.

Trzecia moneta (Ohio) - monetę tę znajdujesz po tym, jak natrafisz na zawieszoną nad ziemią łódź. Skręć przy niej w prawo i zwróć uwagę na drabinę leżącą na ziemi. Podnieś ją i przystaw do ściany niejako naprzeciwko łodzi. Wejdziesz wtedy na górę, a tam znajdziesz monetę. Leży na stoliku po lewej stronie.

Książka instruktażowa - chwyć drabinę i połóż ją tak, by utworzyła pomost w kierunku łodzi. Wejdź na jej pokład, a potem wejdź do kabiny i zerknij w prawo.

Czwarta moneta (Indiana) - po tym jak wyjdziesz na zewnątrz zwróć uwagę na niewielki domek ustawiony na czymś w rodzaju pustaków. Wejdź do niego zbijając szybę. Moneta będzie na biurku.

Jedyny artefakt - w domku, w którym znajdujesz czwartą monetę jest też notatka - poszukaj obok drzwi, naprzeciwko biurka, na którym wcześniej była moneta.

Jedyny sejf (17 - 38 - 07) - znajdujesz go nieopodal małego domku. Wyjdź z niego i idź do przodu. Przejdź z lewej strony budynku przed Tobą i znajdź dziurę w ścianie zaraz za paletami. Sejf będzie po lewej stronie, zaraz po drugiej stronie dziury.

Nowa broń (pistolet myśliwski) - nowa broń jest w sejfie, który otworzyłeś przed momentem. Nie musisz nigdzie biegać, aby ją znaleźć.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2045 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?