The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Tunele - wiki The Last of Us: Part II


W mrocznym tunelu idź przed siebie. Bez większego zaskoczenia szybko natrafisz na zarodniki. Dziewczyny założą maski i będziesz mógł kontynuować. Idź cały czas w jedynym możliwym kierunku, aż wejdziesz na stację metra.

Gdy tak się stanie, skieruj się w lewo i sprzątnij uśpionego klikacza, który jest po lewej stronie drzwi. Potem to samo zrób z klikaczem nieco dalej. Mając z głowy zainfekowanych, przyczaj się na żołnierzy. Zwróć uwagę na patrole i przyczaj się w odpowiednim miejscu. Pamiętaj, że pochwyconego wroga możesz kawałek przeciągnąć, aby sprzątnąć go w dogodniejszej pozycji. Nie strzelaj, jeśli nie chcesz ataku pozostałych zainfekowanych. Dopiero jak sprzątniesz żołnierzy zajmij się klikaczami w pozostałej części stacji. Na koniec przeszukaj okolicę.

Wejdź wreszcie do pociągu metra i przejdź przez wagony. Potem do kolejnego pociągu i nadal do przodu. Przeszukaj wagony, a potem wyjdź na zewnątrz przez uchylone drzwi. Kieruj się w prawo, a na końcu korytarza przeczołgaj się pod pociągiem. Po drugiej stronie idź do przodu. Wejdź do oświetlonego na czerwono pomieszczenia i przyjrzyj się zwłokom. Następnie znajdź drabinę nieopodal i wejdź nią do góry.

Otwórz pobliskie drzwi, weź przydatne graty, skorzystaj z warsztatu i wróć do czerwonego pokoju. Nieopodal drabiny, którą wyszedłeś do góry jest lina. Weź ją i zarzuć na rurę przy suficie. Skocz potem na linę, a z niej przeskocz na drugą stronę. Przejdź przez drzwi nieopodal i zbierz co uznasz za przydatne, po czym wskocz do szybu wentylacyjnego i idź przed siebie.

Gdy zeskoczysz na dół, zachowaj ostrożność, bo będzie tu kilka pokrak. Postaraj się je wyeliminować po cichu. Zrób notatkę z nowo napotkanego wroga, człapacza, i przeszukaj okolicę. By uciec kieruj się na czerwone światło i skorzystaj z łańcucha, by otworzyć bramę garażową. Po drugiej stronie idź do przodu. Kiedy natrafisz na drzwi, przejdź przez nie i przeszukaj pomieszczenia w tunelach. W pierwszym z pomieszczeń jest biurko zestawione ze stołem. Przejdź pod stołem, a potem przez dziurę w ścianie, aby trafić do czegoś w rodzaju magazynku. Będzie w nim garść przydatnych rzeczy, a także karta kolekcjonerska - Doktor Daniela Star. Weź ją i przejdź przez drzwi po prawej.

W kolejnym pokoju będą drzwi z zamkiem zabezpieczonym szyferem, notatka oraz wystrugana figurka. Jeśli chodzi o kod do drzwi, zerknij po automatach z kolą. W jednym z nich jest puszka z notatką, a w niej częściowy kod: 1-5-2-?-?. Dwie ostatnie cyfry łatwo zgadnąć. Finalnie wyjdzie, że kod do drzwi to 1-5-2-4-3. W środku znajdziesz trochę przydatnych rzeczy, więc je pozbieraj. Wróć do tunelu i idź dalej.

Na końcu przejścia poszukaj żółtej barierki. Przeskocz przez nią, a po drugiej stronie zachowaj ostrożność. Natrafisz bowiem na kolejnych zainfekowanych. Człapaczy nie dasz radę likwidować po cichu, więc lepiej ich po prostu ominąć. Idź do przodu, trzymając się lewej strony. Przeskocz przez coś w rodzaju okna do kolejnego obszaru i dalej po woli przed siebie. Trzymaj się lewej strony, a znajdziesz podwójne drzwi – to wyjście. Po drugiej stronie idź w kierunku światła, przechodząc pomiędzy pociągami.

W pewnym momencie odpali się przerywnik, a po nim musisz biegnąć co sił w nogach. Gdy wyjdziecie na zewnątrz, skieruj się z Diną do pobliskiego teatru. Zbliż się do niego, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej rozpoczniesz kolejny etap przygody.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3394 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?