The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Hillcrest - wiki The Last of Us: Part II


Hillcrest to kolejny rozdział, w którym ukrytych jest sporo znajdziek. Podczas eksploracji znaleźć można dziesięć artefaktów oraz pięć kart kolekcjonerskich. Główna bohaterka jest też w stanie przygotować jeden wpis do dziennika i namierzyć dwa warsztaty oraz sejf.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Wachumero) znajdujesz na ulicy wskazanej na pierwszym obrazku. Będąc na niej, odwróć się o 180 stopni i zeskocz do dziury w drodze, która jest za Tobą. Zbij tam szybę pickupa i weź kartę.

Pierwszy artefakt znajdujesz na tej samej ulicy. Podejdź nieco do przodu i wejdź do budynku z napisem Laundrymat - to pralnia. W środku znajdź biuro z tyłu budynku i zerknij na biurko.

Pierwszy warsztat jest naprzeciwko Pralni, w której znalazłeś pierwszy artefakt. Przebiegnij na drugą stronę ulicy i wejdź do niewielkiego budynku z odzieżą. W środku znajdź dziurę prowadzącą do piwnicy. Wskocz tam i zerknij dookoła.

Drugi artefakt jest obok warsztatu. Zerknij w prawo, a bez problemu dostrzeżesz interesujący Cię dokument. Leży na stoliku.

Wpis do dziennika robisz po powrocie na ulicę, przebiegnięciu do końca i przeskoczeniu ponad murem. Po drugiej stronie podejdź do dużego plakatu na ścianie przed sobą i przygotuj z niego notatkę.

Trzeci artefakt jest niedaleko miejsca, w którym robisz wpis do dziennika. Zerknij w lewo i wejdź do niewielkiego budynku z drzwiami zabitymi deskami. W środku przyjrzyj się ladzie.

Czwarty artefakt znajdziesz po powróceniu na ulicę i skierowaniu się w prawą stronę. Przebiegnij tam przez wąskie przejście pomiędzy krzakami i wskocz na poziom ulicy. Zbij następnie szybę wskazanego lokalu i wejdź do środka. Notatka jest w centralnej części pomieszczenia.

Druga karta kolekcjonerska (Sahir the Sorcerer) jest niedaleko czwartego artefaktu. Wystarczy, że odwrócisz się do tyłu i podbiegniesz do pudeł przy ścianie. To na nich będzie karta.

Drugi warsztat znajdujesz w momencie, w którym musisz ustawić kubeł pod ścianą garażu, by się na niego wspiąć. Zrób to, a następnie wskocz przez dziurę w ścianie do kolejnego budynku. Naprzeciwko siebie zobaczysz warsztat.

Trzecia karta kolekcjonerska (Naledi the Youthful) jest w tym samym pomieszczeniu co, drugi warsztat. Odwróć się w prawo i podbiegnij do ściany. Będzie tam rower, a na nim karta.

Piąty artefakt także jest niedaleko. Obok roweru z trzecią kartą kolekcjonerską są drzwi, a za nimi niewielkie pomieszczenie. Wejdź tam i zerknij na biurka.

Szósty artefakt znajdujesz w studiu tatuażu widocznym na powyższej fotce. Wejdź do środka i przeszukaj niewielkie pomieszczenie na tyłach budynku. Na stole dostrzeżesz notatkę.

Jedyny sejf znajdujesz po wyjściu na tyły studia tatuażu. Trafiasz na ulicę, a po prawej stronie dostrzegasz bramę garażową. Przesuń kubeł na śmieci i wejdź do środka. Kombinacja do sejfu to 30 - 82 - 65.

Dodatkowa kabura jest w sejfie, którego lokalizacja widnieje na wcześniejszej pozycji listy znajdziek niniejszego rozdziału. Otwórz sejf, a wpadnie ona w Twoje ręce.

Książka instruktażowa (precyzja) - wyjdź z pomieszczenia z sejfem i udaj się na główną ulicę. Tam wejdź do sklepu z alkoholami (Liquor). Wskocz do środka przez okno i znajdź dziurę, która pozwoli Ci wskoczyć do piwnicy. Przeszukaj ją dokładnie, a znajdziesz dziurę w ścianie, którą przeczołgasz się w stronę schodów. Z ich pomocą wejdziesz na piętro do sklepu z zabawkami. Książka będzie na ziemi nieopodal lady.

Siódmy artefakt - wyjdź ze sklepu z zabawkami i poszukaj sklepu z artykułami dla zwierząt. Zlikwiduj napotkane pokraki i wejdź do pomieszczenia zabiegowego. Na stole będzie tu notatka.

Ósmy artefakt - w sklepie z artykułami dla zwierząt znajdź wielką dziurę w ścianie i przejdź przez nią, a trafisz do restauracji. Znajdź tam kuchnię i notkę na ścianie.

Czwarta karta kolekcjonerska (Brainstorm) - gdy będziesz szedł w stronę czarnego dymu, przeskoczysz ponad drewnianym ogrodzeniem i trafisz do niewielkiego ogrodu. Z lewej dostrzeżesz mały domek dla dzieci. Za tymże domkiem będzie karta.

Dziewiąty artefakt - wejdź do domu, w pobliżu którego znajdujesz poprzednią kartę kolekcjonerską. W salonie przyjrzyj się stołowi. To na nim będzie poszukiwany przez Ciebie przedmiot.

Dziesiąty artefakt - mając poprzedni artefakt, rozejrzyj się, a dostrzeżesz kuchnię. Idź do niej, zerkając po drodze na szafkę z lewej strony. Będzie tam Twoja znajdźka.

Nowa broń (łuk) - w pewnym momencie zostaniesz zaatakowany przez zainfekowanego z łukiem na plecach. Pokonaj pokrakę, a potem zabierz łuk ze zwłok.

Piąta karta kolekcjonerska (Reverb) - będąc na wskazanej ulicy, idź do przodu i zwróć uwagę na spory dom po prawej stronie. Wejdź do niego i wbiegnij po schodach do góry. Następnie przejdź przez drugie z kolei drzwi. Trafisz w ten sposób do sypialni. Karta jest pod łóżkiem. Musisz się tam wczołgać.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 5 razy   ●   zmienił(a): 4753 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?