The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Ucieczka - wiki The Last of Us: Part II


Gdy przejmiesz kontrolę nad Abby, idź za Yarą, przeszukując ewentualne domostwa za surowcami. W pewnym momencie wejdziecie do sporego budynku. Przechodź przez kolejne pomieszczenia, zgarniając wszystko, co uznasz za przydatne.

Gdy przedostaniesz się przez zalaną piwnicę i wyjdziesz na zewnątrz spójrz na lewo. Zobaczysz koszyk zakupowy przykryty niebieskim materiałem. Za wózkiem będzie gazeta, a na niej ostatnia moneta - Arkansas. Po kolejnym przerywniku, który mocno skomplikuje sytuację, idź przed siebie.

Uważaj, bo niebawem pojawią się wilki. Likwidując ich staraj się przebrnąć przez halę po lewej. Oczywiście dokładnie przeszukaj całe wnętrze, nim pójdziesz dalej, przez drzwi na końcu budynku.

Idź następnie przed siebie. Dojdź do drabiny, przy której podsadzisz do góry Lev, potem zaś sam wejdziesz na dach. Stamtąd wskocz do budynku po prawej. Znajdziesz tam ławkę inżynierską. Idź dalej i porozmawiaj z Lev, gdy zobaczycie płonące miasto. Po konwersacji, kontynuuj podróż.

Po chwili dotrzecie do pola bitwy wilków z Serafitami. Podążaj ostrożnie do przodu i likwiduj po cichu przeciwników – zrobisz to raczej bez problemów w tym zamieszaniu. Trzymaj się cały czas prawej strony, bo Twoim celem jest budynek restauracji, a konkretniej koń znajdujący się obok niego.

Wsiądź na konia i pędź przed siebie. Nagle koń jednak ucieknie, a ty będziesz musiał iść na piechotę. Podążaj wówczas za Lev. Dojdziecie znowu do miejsca, w którym będzie strzelanina. Likwiduj zatem przeciwników, poruszając się do przodu.

Wreszcie wkroczysz do płonącego budynku, a wtedy ostrożnie poruszaj się na jego drugą stronę. Gdy wyjdziesz na zewnątrz, odpali się krótki przerywnik. Po nim będziesz musiał walczyć. Aby wygrać, postępuj wedle wskazówek na ekranie.

Potem biegnij nabrzeżem, poszukując łodzi. Droga jest jedna, więc na pewno się nie zgubisz. Przy łodzi pchnij ją, by obejrzeć kolejny przerywnik. Po nim będziesz przed akwarium. Idź wtedy do niego. Przejdź przez pierwsze, a potem drugie drzwi, by obejrzeć kolejny przerywnik. Następnie kontynuuj, aż znajdziesz ciała swoich przyjaciół. Tam też odpali się scenka. Zakończysz ją przed wejściem do teatru.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2428 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?