The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Droga do akwarium - wiki The Last of Us: Part II


Droga do akwarium to kolejny rozdział gry The Last of Us: Part II, w którym znaleźć można całkiem sporo różnych sekretów. Deweloperzy ukryli tu trzy artefakty oraz cztery karty kolekcjonerskie. Ponadto w trakcie eksploracji namierzamy wpis do dziennika oraz dwa warsztaty.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Esquire) - zaraz po tym, jak rozpoczniesz idź do przodu. Gdy dojdziesz do kurtyny teatralnej, nie przechodź przez nią, ale zerknij w lewo. Pośród sprzętu będzie karta.

Druga karta kolekcjonerska (Tormentra) - podczas eksploracji dostrzeżesz szyld WPL. Pod nim będzie dziura - wejdź tam. W środku przejdź przez drzwi naprzeciwko dziury i skręć w lewo. Znajdź przejście zawalone przez jakiś sprzęt i przeciśnij się do niewielkiego pomieszczenia. Idź kawałek w lewo, a po prawej stronie, na stole, znajdziesz kartę.

Pierwszy warsztat - po podniesieniu drugiej karty kolekcjonerskiej odwróć się, a zobaczysz przed sobą pierwszy warsztat niniejszego rozdziału.

Pierwszy artefakt - w pewnym momencie eksploracji natrafisz na zalaną ulicę. Wskocz do wody i płyń do przodu, a potem w prawo i wyjdź na brzeg. Przebiegnij potem po kilku samochodach i wejdź do garażu, który widać na drugiej fotce. W środku biegnij do końca garażu, a potem skręć w lewo i wejdź na zrujnowaną nawierzchnię. Na końcu tej nawierzchni, przy krawędzi, znajdziesz dokument.

Trzecia karta kolekcjonerska (Tanager) - idąc dalej dotrzesz do miejsca, w którym Ellie i Jessie będą sobie pomagać, by wejść do kolejnego obszaru. Gdy uzyskasz kontrolę, będąc w czymś w rodzaju biblioteki, zeskocz na dół i wejdź pod oberwany fragment podłogi. Znajdziesz tam kartę.

Drugi artefakt - weź trzecią kartę i wyjdź spod oberwanej podłogi. Skręć w lewo i, trzymając się prawej strony, biegnij do miejsca, w którym będzie nieco trawy i wody. Będzie tam też biurko, a na nim interesujący Cię przedmiot.

Wpis do dziennika - po zdobyciu drugiego artefaktu odwróć się o 180 stopni i zerknij za siebie. Dostrzeżesz tam rysunek, któremu musisz się przyjrzeć. To na jego podstawie przygotujesz notatkę.

Trzeci artefakt - nieco dalej wrócisz wreszcie na ulicę. Po zlikwidowaniu sporej grupy serafitów, kieruj się na rusztowanie. Wejdź do budynku pod tymże rusztowaniem i znajdź schody, aby dostać się wyżej. Na piętrze poszukaj notatki na ścianie pomiędzy oknami.

Drugi warsztat - kawałek dalej znowu trafisz do wody. Gdy z niej wyjdziesz kieruj się na wielką dziurę przed sobą. W środku skieruj się w prawo i wejdź do góry po ruinach budynku. Na piętrze skręć w lewo i przeszukaj tamtejszy pokój. W rogu będzie warsztat.

Czwarta karta kolekcjonerska (Tatuaje) jest na szczycie budynku w pobliżu zrujnowanego mostu. Wskocz na jego resztki i przejdź przez podwójne drzwi. W środku idź do przodu, zeskocz na dół i przemierzaj zrujnowane pomieszczenia. W pewnym momencie przeskoczysz nad biurkiem i zobaczysz przed sobą resztki konstrukcji, przez które musisz się przecisnąć. NIE RÓB TEGO! Zamiast tego zerknij na biurko, nad którym przeskoczyłeś. Będzie tam karta.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 2998 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?