The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

W poszukiwaniu Nory - wiki The Last of Us: Part II


W rozdziale zatytułowanym W poszukiwaniu Nory znowu jest całkiem sporo znajdziek do odkrycia. Główna bohaterka znajduje tu siedem artefaktów oraz sześć kart kolekcjonerskich. Przy okazji robi trzy wpisy do dziennika, namierza dwa warsztaty i dwa sejfy. Wisienką na torcie jest książka instruktażowa, odblokowująca dodatkowe drzewko umiejętności.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Randy Styles) - po tym jak rozpoczniesz rozdział, przejdziesz przez punkt kontrolny. Idź wtedy do przodu, trzymając się prawej, a będziesz mógł się wspiąć na płot. Gdy to zrobisz, wejdź do pobliskiego sklepu. Karta będzie na jednym z regałów w "lewej" części sklepu.

Pierwszy artefakt - wyjdź z ze sklepu, w którym była karta kolekcjonerska i idź dalej. Gdy wejdziesz na ulicę, kieruj się w lewo, do browaru. Wejdź do niego i sprzątnij zainfekowanych, a następnie poszukaj obok ich zwłok notatki.

Pierwszy wpis do dziennika - naprzeciwko browaru, po drugiej stronie ulicy, jest spory budynek. Wejdź do niego i przyjrzyj się napisowi nieopodal szybów windy.

Druga karta kolekcjonerska (Shift) - po lewej stronie napisu, z którego Ellie zrobiła notatkę, jest niesprawny szyb windy. Wejdź do niego i skorzystaj z drabiny, aby dostać się na piętro. Na górze zbij pierwszą szybę od lewej, a potem przy pomocy cegły leżącej obok (lub strzelając) zbij szklany daszek nad oknem. Butelką (lub strzelając) zbij szklany daszek w kolejnym polu (tym bardziej w lewo).

Zerknij następnie obok, a na ziemi dostrzeżesz linę, z której możesz skorzystać. Zwiń ją i przerzuć przez stalową konstrukcję szklanego daszku. Skocz na linę i rozhuśtaj się, dzięki czemu skoczysz na balkon przed sobą. Stamtąd wejdź do pomieszczenia obok. Karta jest po prawej, na czymś w rodzaju sofy.

Drugi artefakt - znajdujesz go niedaleko drugiej karty kolekcjonerskiej. Od sofy przejdź kawałek w lewo i zerknij na ziemi nieopodal skrzynek.

Trzeci artefakt - wróć na zewnątrz, po znalezieniu drugiego artefaktu, i idź w dół ulicy. Trzymaj się lewej strony, a dostrzeżesz otwartą pakę ciężarówki. Wejdź po tej ciężarówce do góry, a potem przeskocz z niej na daszek nad wejściem do budynku.

Z daszku przeskocz na balkon, a z balkonu wskocz przez okno do niewielkiego pomieszczenia. W środku zerknij na stół, by znaleźć notatkę.

Pierwszy sejf - znajdujesz nieopodal trzeciego artefaktu. Przejdź przez drzwi obok lodówki, a trafisz do niewielkiego pomieszczenia. Sejf otworzysz przy pomocy kombinacji: 08 - 10 - 83.

Trzecia karta kolekcjonerska (Star Sign) jest niedaleko sejfu. Wystarczy, że podejdziesz do szafki nocnej, która jest z prawej strony i otworzysz szufladę.

Pierwszy warsztat jest w tym samym budynku, w którym sejf oraz trzecia karta kolekcjonerska. Wyjdź z apartamentu, w którym jesteś i przejdź przez klatkę schodową do pokoju po przeciwnej stronie. W środku trzymaj się prawej strony, a namierzysz warsztat.

Książka instruktażowa (ładunki wybuchowe) jest w pokoju, w którym jest warsztat. Gdy od niego odejdziesz odpali się scenka przerywnikowa, a po niej wejdź do sypialni, z której wypadli wrogowie. Na łóżku będzie książka, której poszukujesz.

Czwarty artefakt - znajdujesz go naprzeciwko łóżka, na którym jest książka instruktażowa. Wystarczy, że się odwrócisz i zerkniesz na szafkę pod telewizorem.

Drugi wpis do dziennika - robisz kawałek dalej w głąb rozdziału. Docierasz do kamiennych stopni, przez które przeskakujesz, by iść dalej. W oddali widzisz wówczas szpital, w którego kierunku zmierzasz. Ellie przygotuje wówczas wpis.

Czwarta karta kolekcjonerska (Arch-Enemy) - wejdź do centrum konferencyjnego z prawej strony, a w środku zeskocz na niższą kondygnację. Z lewej strony rusztowania będą okna, które możesz zbić - zrób to i wskocz do środka. Przeszukaj dokładnie wnętrze, a kartę znajdziesz w jednej z szuflad.

Trzeci wpis do dziennika robimy w parku. Gdy z niego wychodzisz w kierunku sporego muru, przyjrzyj się przystankowi. Obok niego pojawi się ikonka pozwalająca przygotować notatkę.

Piąta karta kolekcjonerska (Doppelganger) - przejdź przez bramę nieopodal miejsca, w którym przygotowałeś notatkę. Wejdź po schodach do góry, a potem obiegnij dookoła balkon na piętrze. W zacienionym korytarzu znajdziesz kartę.

Piąty artefakt jest niedaleko piątej karty kolekcjonerskiej. Wróć się kawałek korytarzem i wejdź do pierwszych drzwi po lewej stronie. Przejdź przez apartament i wyjdź na schody przeciwpożarowe, a po nich do góry. Zbij szybę na końcu i wskocz do kolejnego apartamentu. Na ziemi będzie notatka.

Szósta karta kolekcjonerska (Bhat M’Andarr) - po tym jak wejdziesz na dach, biegnij do przodu i zejdź po drabinie na dół. Po zeskoczeniu z drabiny, idź do przodu, trzymając się lewej strony. Wejdź do apteki Weston's i zerknij na lewo - zaraz za drzwiami będzie niewielka półka, a na niej karta.

Szósty artefakt jest niedaleko poprzedniej karty kolekcjonerskiej, niejako po drugiej stronie lady, więc nie musisz szczególnie się wysilać.

Drugi sejf jest także w aptece. Aby go znaleźć trzymaj się lewej i znajdź wielką dziurę w ścianie. Przejdź przez nią i zerknij w lewo. Sejf otworzysz kombinacją 38 - 55 - 23.

Drugi warsztat - wystarczy, że rozejrzysz się po pomieszczeniu, w którym jest sejf. Bez problemu znajdziesz tu warsztat - jest przy ścianie naprzeciwko sejfu.

Siódmy artefakt - po tym, jak nieco dalej przepchniesz zablokowane drzwi, idź klatką schodową do góry. Na końcu schodów przejdź na korytarz, a z niego do pomieszczenia przed sobą. Na szafce znajdziesz tu notatkę.

Dodatkowy dokument (nie liczy się do wymaganych znajdziek) - będąc w szpitalu, idź przed siebie. Na końcu korytarza, na kilku pudełkach znajdziesz owy dokument. Jako że to nie jest znajdźka, po prostu zapoznaj się z jego treścią.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 5 razy   ●   zmienił(a): 5674 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?