The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Stadion - wiki The Last of Us: Part II


Stadion to drugi rozdział, w trakcie którego kontrolujesz Abby. W jego trakcie znajdujesz tylko cztery monety. Wszystkie są dość dobrze widoczne, choć trzeba wiedzieć, gdzie szukać, aby je namierzyć.

Moneta Alaska - znajdujesz ją po tym, jak wchodzisz na stadion. Trzymaj się wówczas lewej strony i podejdź do drewna nieopodal schodów. To obok niego znajdziesz monetę.

Moneta Maine - jest niedaleko pierwszej monety. Zejdź nieco w dół po schodach, a gdy trafisz do miejsca stanowiącego coś w rodzaju polowej pralni, poszukaj obok ciuchów.

Moneta Jersey - znajdujesz ją w tunelu, pod sporych rozmiarów muralem wilka. Docierasz tam po spotkaniu psa i minięciu siedzącego z nogami do góry strażnika. Przed wilkiem zerknij po prostu na ziemię, a na pewno ją dostrzeżesz.

Moneta Vermont - ostatnia moneta niniejszego rozdziału jest na obszarze strzelnicy. Trzymaj się tam prawej strony i znajdź szafkę. W środku będzie moneta do zgarnięcia.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 931 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?