The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Punkt widokowy - wiki The Last of Us: Part II


Po scence przejmiesz kontrolę nad kimś nazwanym po prostu „kobieta”. Śmigaj wówczas za swoim kompanem, aż dojdziesz do wzgórza, z którego widać miasto Ellie. Po scence przerywnikowej ruszaj przed siebie. Skacz, wspinaj się, przeskocz nad oberwanym łukiem skalnym. Nie minie wiele czasu, a natrafisz na zwłoki. Przyjrzyj się im i kontynuuj.

Znajdź wąski przesmyk, przedostań się na drugą stronę i znów przed siebie. Gdy zostaniesz zaatakowany, postępuj wedle wskazówek na ekranie. W trakcie walki naprzemiennie korzystaj z uniku i ciosu, by wyjść ze starcia obronną ręką. Następnie idź znowu do przodu – biegnij, trzymając się lewej strony, aż zauważysz coś w rodzaju stodoły. Wejdź przez okno do środka.

Tam ulecz ewentualne rany i rozejrzyj się dookoła. Znajdziesz tu amunicję, a nieopodal niej, za biurkiem, będzie wąskie przejście pod podłogą – skorzystaj z niego. Miej w gotowości broń, bo pojawi się tu jedna z pokrak. Po wyjściu na zewnątrz skręć w lewo i wskocz przez okno do środka. Następnie przejdź do pokoju obok i zerknij na biurko. Będzie na nim notatka. Weź ją i idź dalej, do kolejnego budynku – poszukaj zniszczonego okna i prześlizgnij się nim do środka.

Bądź ostrożny, bo natrafisz na kolejnych przeciwników. Skorzystaj z umiejętności nasłuchiwania, aby po cichu podejść pierwszego i go wyeliminować. Rozglądając się po pokojach (jest tu m.in. amunicja), idź dalej, piętro niżej. Będzie tam kolejna pokraka, więc ostrożnie. Wyeliminuj ją i przeszukaj okolicę, uważając ja trzeciego przeciwnika.

Przez garaż wyjdziesz na zewnątrz. Przeskocz nad ogrodzeniem i znów do przodu, uważając na wrogów. Będzie ich spora grupa, więc bądź czujny. Nie atakuj od razu, poczekaj aż zainfekowany będzie odwrócony do Ciebie tyłem, a wtedy dopiero przystąp do zabójstwa.

Gdy przejdziesz pomiędzy samochodami i zerkniesz na ślady koni odpali się scenka przerywnikowa. Po niej znowu będziesz grał jako Ellie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 1932 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?