The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Brama - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz jadąc konno. Śmigaj wówczas cały czas przed siebie. Gdy natrafisz na samochody, kontynuuj przejażdżkę, aż namierzysz większą grupę aut, w tym kampery. Jedź wówczas drogą w kierunku, w którym zwrócone są pojazdy.

Po drodze natrafisz na kontenery mieszkalne, a wtedy zejdź z konia i przeszukaj je. Znajdziesz w ten sposób przydatne surowce, a nawet kartę kolekcjonerską The Starfire Kids – jest na tablicy jednego z kontenerów. Pierwszego na jaki natrafiasz. Będzie w nim też mapa – w jednej z szafek.

Nic więcej tu nie ma, więc jedź dalej. Aż dojedziesz do potężnego muru i wrót prowadzących do strefy dla ocalałych. Zejdź tam z konia i rozejrzyj się po okolicy. Przy jednym z aut znajdziesz ciała żołnierzy. Przyjrzyj się im, a Dina dostrzeże pęknięcia w murze powyżej. To właśnie tam musisz się dostać.

Kieruj się od wrót na lewo i przeszukaj posterunek wojskowy. Znajdziesz w nim list. Przeczytaj go i wróć na zewnątrz, a potem idź do drugiego budynku posterunku.  Będzie tam broszura informacyjna, związana z zainfekowanymi. Weź ją i przejdź dookoła budynku. Dostrzeżesz tam cele, a w nich np. szmata.

Mając wszystko, zwróć uwagę na coś w rodzaju skrzyń za jedną z celi – wejdź na nią, a potem na cele i śmigaj do przodu. Dojdziesz w ten sposób do drabiny, do której podsadzi Cię Dina. Wejdź nią do góry. Przeskocz na zrujnowany metalowy pomost, a niego na drugą stronę fragmentu muru. Kucnij i przejdź pod kolejnym fragmentem pomostu. Następnie skok i jesteś u celu. Przejdź ponad murem, a będziesz w Seattle.

Zejdź na dół i wejdź do stróżówki nieopodal. Drzwi są zamknięte, więc rozbij szybę cegłówką. W stróżówce weź przydatne graty i notatkę, która jest w jednej z szafek. Przeczytaj ją, by poznać ważne kody do bram. Na tyłach stróżówki jest generator, odpal go, a potem weź kabel leżący obok i idź w okolicę bramy. Podepnij kabel do panelu i otwórz bramę.

Kolejny krok to stróżówka po drugiej stronie ulicy. Będzie tam komputer kontrolujący wielkie wrota. Uruchomisz go podpinając kabel do panelu na tyłach budynku. Kabel, z którego korzystałeś by otworzyć bramę jest krótki. Odepnij go więc i przerzuć ponad ogrodzeniem. Następnie wepnij w panel przy drugiej stróżówce i wreszcie otwórz wrota Dinie. Kod do komputera to 0512. Jak dziewczyna wejdzie do miasta, podbiegnij do konia, wsiądź na niego i jedź dalej. Gdy dotrzecie do hotelu Serevena, odpali się krótka scenka, a po niej zejdziesz na ziemię.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2433 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?