The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Brama - wiki The Last of Us: Part II


Rozdział Brama oferuje sporo znajdziek i sekretów. W sumie znaleźć można w nim sześć artefaktów, cztery karty kolekcjonerskie oraz jeden wpis do dziennika.

Pierwszą kartę kolekcjonerską (Motivator) znajdziesz w zasadzie na początku. Dina i Ellie zauważą obszar pełen wraków samochodów. Będzie tam też zarośnięty przystanek autobusowy. Zerknij na tenże przystanek, a dostrzeżesz kartę - jest na ścianie przystanku, pod zniszczonym plakatem.

Druga karta kolekcjonerska (The Starfire Kids) znajduje się w czymś w rodzaju domu z kontenera. Znajdziesz go przemierzając porośniętą autostradę. Wejdź do domku i zerknij na tablicę, która jest w środku. 

Pierwszy artefakt niniejszego rozdziału znajdujesz niedaleko drugiej karty kolekcjonerskiej. Będąc w małym domku z kontenera zerknij obok. Otwórz szufladę szafki, a znajdziesz mapę.

Czwarta znajdźka, czyli jedyny wpis do dziennika, znajduje się na skraju lasu. Wychodząc z gąszczu zobaczysz pokazany powyżej napis na potężnych wrotach. Zbliż się do niego, zejdź z konia i wejdź w interakcję z napisem.

Obok miejsca, w którym robisz wpis do dziennika dostrzeżesz mobilne centrum dowodzenia. Wejdź do niego i rozejrzyj się, a bez problemu dostrzeżesz drugi artefakt.

Przed zamkniętą bramą natrafisz na kolejne centrum dowodzenia, a w nim znajdziesz trzeci artefakt. Wejdź po prostu do środka budynku i rozejrzyj się po tamtejszych stołach.

Po tym, jak staniesz na szczycie muru i spojrzysz w dół, idź w lewo. Trzymaj się cały czas lewej strony, a gdy staniesz w pobliżu schodów, rozejrzyj się za drabiną (jest z lewej). Wejdź nią do góry i zerknij na biurko. Będzie tam trzecia karta kolekcjonerska (Chessmaster).

Po zgarnięciu trzeciej karty kolekcjonerskiej, poszukaj skrzyni, która jest nieopodal. To właśnie na niej będzie leżał czwarty artefakt niniejszego rozdziału.

Piąty artefakt (niebywale ważny, bo zawiera kody do bram) znajdziesz w zamkniętym mobilnym centrum dowodzenia. Weź zatem cegłówkę lub butelkę i zbij szybę (ewentualnie ręką). W środku przeszukaj szuflady.

Szósty artefakt jest solidnie ukryty. Po zdobyciu artefaktu piątego, wyjdź z mobilnego centrum dowodzenia, tyle że na jego tyły. Zainteresuj się tam liną. Rzuć ją tak, aby spadła z drugiej strony, umożliwiając Ci wejście na dach mobilnego centrum dowodzenia. To właśnie tam znajdziesz artefakt.

Czwarta karta kolekcjonerska (Oozer), a jednocześnie ostatnia znajdźka niniejszego rozdziału, znajduje się na dachu mobilnego centrum dowodzenia, na którym znalazłeś szósty artefakt. Zerknij po prostu na materac obok krzesła.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2531 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?