The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 2 - W poszukiwaniu strun - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz u boku brata Joela, Tommy’ego. Idź za nim, prowadząc konwersację. Trzymaj się prawej, a będziesz w stanie zrobić notatkę w dzienniku. Po przejściu kilkudziesięciu metrów będziesz miał okazję postrzelać ze strzelby. Najpierw strzel w znak na drodze, a potem zlikwiduj zainfekowanych. Po wszystkim idź za Tommym i słuchaj jego poleceń.

Gdy pozbędziesz się wszystkich zakażonych, oddasz broń Tommy’emu i będziesz mógł iść dalej. Wejdź do chaty, w której jest Joel, a odpali się scenka przerywnikowa. Porozmawiaj po niej z Tommym i idź za Joelem. Wsiądź na konia i zmierzaj za nim. W pobliżu miasteczka zsiądziecie z koni i pójdziecie na piechotę. Celem jest sklep muzyczny.

By się do niego dostać wejdziecie do hotelu. Joel otworzy Ci drogę, podnosząc zawalony fragment dachu. Po drugiej stronie idź ostrożnie i przeszukuj okolicę. Dojdź do podwójnych drzwi i odblokuj je dla Joela. Od tego momentu będziesz szedł z towarzyszem. Przeszukaj wszystko dokładnie i przesuń  automat na napoje. W nowym obszarze idź za Joelem, przeczesując miejscówki.

Po tym jak przeskoczycie ponad murem, natraficie na grupę zainfekowanych. Albo zlikwiduj ich po cichu, albo nieco głośniej – wybór należy do Ciebie. Niezależnie od wybranej metody, droga będzie wreszcie wolna. Przeszukaj zatem okolicę, a potem idź za Joelem. Uważaj, bo niedługo ponownie zostaniesz zaatakowany. Po kolejnej wygranej będziesz mógł wreszcie iść dalej.

Prześlizgując się przez wąską szczelinę między ścianami zostaniecie zaatakowani. Rozpocznie się swoista walka z "bossem". Gdy osłabicie go odpowiednio znacznie, Joel wykończy pokrakę i będziecie mogli iść dalej. Pamiętaj, by wcześniej przeszukać miejscówkę. Wreszcie dojdziecie do drzwi, przez które będzie musiała się przecisnąć Ellie. Zainicjuje to scenkę przerywnikową. Po niej kolejny rozdział opowieści dobiegnie końca.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1858 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?