The Last of Us: Part II

ObserwujMam (23)Gram (4)Ukończone (21)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Zatopione miasto - wiki The Last of Us: Part II


Nie minie wiele czasu, a wpłyniesz do czegoś w rodzaju centrum handlowego. Wyjdź wtedy z łodzi i zacznij się rozglądać dookoła. Kraty nie otworzysz, bo coś ją blokuje, więc zajmij się eksploracją. Znajdziesz tu nieco przydatnych rzeczy, a także ławkę inżynierską.

Będąc na piętrze znajdziesz podwójne drzwi – będą zablokowane, ale przystaw do nich wózek, który jest nieopodal, a będziesz w stanie wskoczyć do pomieszczenia za drzwiami. Przynajmniej tak Ci się będzie wydawać. Podłoga niestety pęknie pod ciężarem wózka i spadniesz na dół. Bądź tam gotowy do walki. Pojawi się bowiem przerośnięty byczek, a także kilka pomniejszych zainfekowanych.

Po wygranej przeszukaj dokładnie miejscówkę. Mając wszystko zbliż się do rolety jednego ze sklepików i wejdź z nią w interakcję. Przeskocz ponad ladą i zerknij w prawo, na jednej z półek lady będzie karta kolekcjonerska – Khazakh Bright. Zabierz ją, zgarnij też inne przydatne graty i kontynuuj podróż. Idź do przodu, zbieraj graty, a wreszcie dojdziesz do miejsca, w którym zostawiłeś łódź. Wejdź tam w interakcję z przedmiotem (rurami) blokującym kratę. Przesuń go, a będziesz dał radę płynąć dalej. Zejdź zatem na dół, podnieś kratę i kontynuuj.

W pewnym momencie silnik łodzi zgaśnie. Spróbuj go odpalić, a zainicjujesz krótki przerywnik. Po nim znajdziesz się w wodzie. Walcz wówczas o życie, starając się płynąć w stronę diabelskiego koła – twój cel to kontener wystający spod wody. Wejdź na niego i śmigaj do przodu. Droga jest jedna, więc na pewno się nie zgubisz. Wielkie drzwi będą zamknięte, ale po prawej jest odchylona siatka posterunku. Tamtędy pójdziesz dalej.

Przejdź przez nią, a potem wskocz wyżej po przedmiotach z lewej. Finalnie wejdź do środka przez zbite okno. Znajdziesz się w akwarium.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1773 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?