The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

W kleszczach - wiki The Last of Us: Part II


Rozpoczynasz po tym, jak kończy się rozdział trzeci. Nie grasz już jako Ellie, ale ponownie wcielasz się w kobietę poznaną wcześniej, czyli Abbie. Mając kontrolę nad dziewczyną, idź przed siebie, uważając na przeciwników.

Sytuacja niestety szybko się skomplikuje i będziesz musiał uciekać. Dobiegniesz wreszcie do zaparkowanych samochodów, a wówczas skacz po dachach i kieruj się na coś w rodzaju bramy ogrodzenia. Przeskocz ponad nią i pozbądź się czwórki przeciwników, którzy wskoczą za tobą.

Gdy to zrobisz prześlizgnij się dalej po lewej stronie od wejścia do budynku – będzie tam przesmyk. Weź przydatne graty i pędź dalej. Nagle pojawi się Joel, który uratuje Ci życie. Razem pójdziecie dalej. Po drodze pamiętaj by zbierać wyposażenie, a jeśli jesteś ranny, także jedzenie np. z automatów, które możesz lekko zdemolować (zbić szybkę), by zgarnąć pożywienie.

Cały czas idź za Joelem, by przetrwać. Przy wejściu do nieco większego pomieszczenia, znajdziesz kawałek rurki – weź go, po czym zdejmuj wskakujące oknami biegacze. Następnie biegnij do przodu. Wejdziesz do czegoś w rodzaju stacji dla wagoników kolejki górskiej.

Pomóż wtedy chłopakom ustawić jeden wagonik na tory, po czym zajmij się eliminowaniem przeciwników. Rób to tak długo, aż usłyszysz komunikat, że jest droga ucieczki. Wskocz na wagonik, a potem przez okno na zewnątrz i znowu pędź przed siebie. Wbiegniecie w ten sposób do jakiegoś budynku. Stamtąd na koniach pojedziecie dalej – stanie się to w ramach przerywnika.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1517 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?