The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Patrol - wiki The Last of Us: Part II


W rozdziale zatytułowanym Patrol znajdujesz całkiem sporo różnej maści znajdziek. Jest tu w sumie aż 6 artefaktów, 2 karty kolekcjonerskie, 1 warsztat oraz 1 sejf. Ponadto Ellie jest w stanie wpisać dwie nowe notatki do swojego dziennika.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Pierwszy wpis do dziennika realizujesz po przejściu przez wąski przesmyk i rzuceniu okiem na piękną panoramę górską. Poczekaj aż dobiegnie końca scenka z Diną, a potem odsuń się od barierki i zerknij na nią. Pojawi się możliwość sporządzenia notatki.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Pierwszy tutejszy artefakt znajdujesz w całkowicie zrujnowanym domu, który jest naprzeciwko przyczepy kampingowej. Z prawej strony budynku jest możliwość wskoczenia na jego piętro. Po wejściu do sypialni, zerknij w prawo. Przy łóżku jest szafka, a w jej szufladzie notatka.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Tesseracter) niniejszego rozdziału jest naprzeciwko budynku, w którym znalazłeś powyższy artefakt. Wejdź do tegoż budynku po samochodzie oraz po dachu, który zaprowadzi Cię na piętro. W środku zerknij w lewo. Podejdź do regału i zerknij na jedną z półek.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Drugi artefakt znajdujesz po tym, jak po krótkim czołganiu się i wyjściu na zewnątrz zaatakuje Cię zainfekowany. Gdy się go pozbędziesz, wejdź do budynku z prawej strony i przejdź pomiędzy kartonami. Zaraz za nimi będzie jakieś legowisko, a na nim notatka.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Trzeci artefakt znajdujesz po tym, jak Ellie i Dina przeszukiwać będą pomieszczenia z zarodnikami, czyli w maskach na twarzy. Przeszukaj dokładnie budynek, a w szczególności zainteresuj się biurem, w którym jest sejf. Notatka leży tu na biurku.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Jedyny sejf niniejszego rozdziału jest obok poprzedniego artefaktu. Wystarczy, że zerkniesz w lewo, a na pewno go dostrzeżesz. Kombinacja do niego to 07 20 13. W środku znajdziesz oczywiście sporo przydatnych rzeczy, więc koniecznie zerknij do wnętrza.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Kolejny, czwarty artefakt, to naszyjnik. Znajdujesz go w sporych rozmiarów bibliotece. Znajdź tam pomieszczenie zwane Copy Center i zbij szybę prowadzącą do niego. W środku podejdziesz do tablicy ogłoszeń. To na niej będzie wisiał naszyjnik.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Drugą notatkę do dziennika przygotowujesz nieopodal miejsca, w którym jest naszyjnik, czyli czwarty artefakt. Przejdź przez drzwi obok tablicy ogłoszeń, a potem trzymaj się prawej strony. Na półce będzie pluszowa żyrafa - to właśnie jej dotyczyć będzie wpis.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Teraz przyszła kolej na drugą kartę kolekcjonerską - Laurent Foucault, CEO Spark. Znajdźkę tę znajdujesz niejako naprzeciwko pluszowej żyrafy, w niewielkim pomieszczeniu. Zerknij w nim na biurko, które jest po prawej stronie od wejścia.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Przedostatni artefakt, także znajdujesz w bibliotece. Po zdobyciu karty kolekcjonerskiej, wróć do głównego pomieszczenia, a tam idź przed siebie. Trzymaj się prawej strony i przeszukaj szafkę nocną obok łóżka. W szufladzie znajdziesz notatkę.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Ostatni artefakt jest naprzeciwko poprzedniego. Odejdź od szafki i przejdź do biurka po drugiej stronie. Znajdziesz na nim kilka zdjęć. Przyjrzyj się im, co zainicjuje krótką scenkę przerywnikową.

Znajdźki w rozdziale Patrol.

Na koniec zostało Ci już tylko znaleźć warsztat. Aby się do niej dostać, wejdź do niewielkiego pomieszczenia po lewej stronie łóżka, przy którym znalazłeś przedostatni artefakt. Po lewej stronie tegoż pomieszczenia jest generator, który musisz odpalić, nim podejdziesz do warsztatu nieopodal.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3313 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?