The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Konfrontacja - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz przed wejściem do teatru. By wejść do środka skieruj się w prawo. Znajdziesz w ten sposób drabinę. Podsadź do niej Lev, a on spuści ją na dół i będziesz mógł wejść do góry. Potem zaś przez okno do środka budynku.

Naprzeciwko okna jest pokój z radiem. Zerknij na zdjęcia leżące obok niego, a potem także na mapę. Wyjdź następnie z pokoju i idź na dół po schodach z prawej. Potem zaś schodami do głównego holu. Odpali się tu scenka przerywnikowa.

Po niej, musisz przemieszczać się w stronę sceny teatru, a następnie za nią. Otwórz wrota, a odpali się krótki przerywnik, po którym będziesz walczyć z Ellie. Musisz ją podejść od tyłu i zaatakować, aby zainicjować scenkę. Gdy dobiegnie końca, ponownie musisz podejść Ellie. Zwróć uwagę na to, że na szafkach są butelki. Weź jedną, rzuć w Ellie, aby ją lekko oszołomić i wtedy wyprowadź cios. Znowu obejrzysz scenkę – postępuj w jej trakcie wedle wskazówek na ekranie.

Potem szukaj Ellie, którą raz jeszcze musisz podejść. Znowu przyda się tu butelka, więc poszukaj jakiejś. Gdy sprawnie zaatakujesz dziewczynę, odpali się scenka przerywnikowa. Zakończy ona niniejszy rozdział, a zainicjuje kolejny.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1157 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?