The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Santa Barbara - Kurort, plaża i zakończenie gry - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz przed sporym domem, jako świadek egzekucji. Kiedy scenka się skończy, ukryj się. Jako że masz nową broń – karabin z tłumikiem, zacznij likwidować bandziorów. Rób to tak, aby nie wszczęto alarmu.

Obejdź budynek dookoła, a potem wejdź do środka i poszukaj zapasów. Mając wszystko, idź dalej w głąb ośrodka. Trzymaj się prawej, a znajdziesz kolejną grupę bandziorów. Ich także zlikwiduj. Wejdź do budynku, przy którym chodzili, aby zgarnąć zapasy. Zrób notatkę z rysunku na furgonetce i śmigaj dalej.

Wagon po lewej będzie lekko uchylony, więc wejdź do środka. Zbierz zapasy, wyjdź po drugiej stronie i kontynuuj. Zauważysz wreszcie drabinę, na którą będzie się dało wejść. Zrób to, a odpali się scenka przerywnikowa. Po niej zobaczysz swój cel – wielki okrąglak. Na niego musisz się teraz kierować.

Trzymaj się lewej strony i przeczytaj notkę, przyklejoną do beczki – jest nieopodal zwłok. Zbierz przydatne rzeczy nieopodal, po czym śmigaj dalej. Przejdź pod wagonem, a potem przez siatkę ogrodzenia.

Po drugiej stronie obejrzysz krótką scenkę. Gdy dobiegnie końca, uwolnij zainfekowanego, nad którym pastwią się żołnierze – poczekaj oczywiście aż odejdą. Po uwolnieniu pokraki, poruszaj się powoli do przodu. Zwróć uwagę na to, że tutejsi przeciwnicy mają kamizelki. Nie strzelaj więc ich tułów, albowiem będzie to jedynie strata nabojów.

Zlikwiduj wszystkich, a potem przejrzyj okolicę. Znajdziesz tu sporo zapasów oraz warsztat. Aby iść dalej wejdź do rozświetlonego przejścia w jednym z budynków i przejdź przez wąski przesmyk. W środku poszukaj oczywiście zapasów. Wyskocz potem na zewnątrz przez wąskie przejście. Pojawią się oczywiście żołnierze. Trzymaj się prawej strony, a znajdziesz kolejnego uwięzionego zainfekowanego. Uwolnij go. Potem powoli likwiduj kolejnych przeciwników. Wejdź wreszcie do sporego budynku i pozbądź się tamtejszych oponentów, także z góry. Po tym jak wejdziesz na schody, zerknij w prawo. Na niewielkim stoliku będzie notatka. Przeczytaj ją, zbierz zapasy i idź dalej.

Wyjdź z piętra na zewnątrz, a znajdziesz się przy schodach prowadzących w kierunku okrąglaka. Tam oczywiście znowu będzie mnóstwo bandziorów, więc rozpraw się z nimi. Gdy to zrobisz, uzupełni zapasy i wejdź do budynku. Dokładnie go przeszukaj po czym znajdź schody prowadzące na dół. Przejdź tam przez czerwone drzwi i kontynuuj. Gdy przejdziesz przez kolejne drzwi odpali się scenka przerywnikowa. Po niej idź przed siebie.

Trafisz niebawem na plażę z filarami. Idź pomiędzy nimi, a znajdziesz Abby – porozmawiaj z nią. Następnie idź za nią. W pewnym momencie odpali się scenka przerywnikowa. Po niej musisz walczyć z Abby. Zwycięstwo zakończy się przerywnikiem.

Po nim będziesz stać przed farmą. Gdy odzyskasz kontrolę nad Ellie, idź w kierunku budynku i wejdź do niego. Odpali się tam przerywnik, po którym zacznij przeszukiwać okolicę. Wejdź na górę i do niewielkiego pomieszczenia obok schodów. Podejdź do płyty gramofonowej, a odpali się kolejny przerywnik. Jego koniec oznacza także koniec gry.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3053 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?