The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Capitol Hill - wiki The Last of Us: Part II


Rozdział Capitol Hill to kilkanaście różnych znajdziek. Wśród nich znajduje się kilka artefaktów, sporo kart kolekcjonerskich, a także dwa warsztaty, jeden sejf, książka instruktażowa oraz całkiem nowa broń, ułatwiająca eliminowanie zainfekowanych.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Kinnard Esq.) ukryta jest w budynku numer 3, który znajdujesz w przedmieściach. Dostań się do niego, a potem przeszukaj szafkę obok sofy w salonie. Karta będzie w szufladzie.

Pierwszy artefakt znajdujesz w budynku z basenem (numer 6). Wejdź do niego, a potem udaj się na piętro i sprzątnij biegającego tam zainfekowanego. Artefakt jest w sypialni na łóżku.

Druga karta kolekcjonerska (Rockafella) jest niedaleko domu, w którym znajdujesz poprzedni artefakt. Wybiegnij z niego i skieruj się w prawo, a dostrzeżesz coś w rodzaju hotelu. Miń go z lewej strony i wejdź do wąskiej alejki, a potem wskocz przez pierwsze okno z prawej. Podejdź kawałek do przodu i zerknij na ziemię - będzie tam karta kolekcjonerska.

Drugi artefakt jest nieopodal poprzedniej karty kolekcjonerskiej. Po wzięciu jej, wyjdź przez pobliskie drzwi i zauważ przed sobą otwarte okno - musisz się do niego dostać. Pomoże Ci w tym kubeł na śmieci, który jest pod balkonem. W środku zerknij do szuflady w kuchni.

Broń (mina-pułapka) jest w tym samym budynku, w którym znajdujesz poprzedni artefakt. Wejdź po prostu do sypialni i zerknij na łóżko. Będzie na nim nieco przydatnych gratów, a także nowa broń.

Pierwszy warsztat znajdujesz po trafieniu do kolejnego obszaru rozdziału. Idąc uliczkami, trzymając się lewej strony, natrafisz na stację paliw oraz warsztat samochodowy. To właśnie w warsztacie samochodowym znajdziesz warsztat pozwalający Ci usprawniać wyposażenie.

Trzeci artefakt jest w księgarni naprzeciwko stacji paliw. Dostań się do niej, a w środku poszukaj kuchni. Poszukiwany przez Ciebie artefakt jest nieopodal zlewu.

Książka instruktażowa (skradanie się) jest niedaleko artefaktu, który znajdujesz w księgarni. Weź tenże artefakt i rozejrzyj się po pomieszczeniu, w którym jesteś. Zerknij na stół, a dostrzeżesz podręcznik.

Trzecia karta kolekcjonerska (Doctor Stem) - także jest w księgarni. Po zgarnięciu podręcznika zerknij w prawo, a zauważysz drzwi. Przejdź przez nie i idź do przodu, trzymając się lewej strony. Zerknij na kredens, by wziąć kartę kolekcjonerską.

Czwarta karta kolekcjonerska (Sergeant Frost) jest nieopodal boiska do koszykówki. Wyjdź z księgarni i biegnij w dół ulicy, trzymając się prawej strony. Przejdź przez boisko, a potem poszukaj zniszczonych świetlików, prowadzących do wnętrza kolejnego budynku. Wskocz do środka i skieruj się w lewo, by znaleźć kilka szafek. Otwórz ostatnią, a znajdziesz kartę.

Piąta karta kolekcjonerska (Candelabra) jest w miejscu, w którym natrafiasz na przejścia pełne pułapek. Wejdź do lokalu, z którego wybiegnie klikacz i poszukaj półek z lewej strony. To na jednej z nich będzie karta.

Czwarty artefakt znajdujesz nieopodal piątej karty kolekcjonerskiej. Wyjdź z lokalu i idź dalej ścieżką. Trzymaj się prawej strony i przejdź przez bramkę, a potem od razu skręć w prawo i wejdź drabiną na wieżę strażniczą. To tam znajdziesz artefakt.

Piąty artefakt znajdujesz po zejściu z wieży i zjechaniu w dół ścieżką. Idź następnie przed siebie i przejdź przez rzekę. Dojdziesz wreszcie do zarośniętej ciężarówki - przeszukaj jej pakę, a znajdziesz artefakt.

Szósty artefakt jest na sali siłowni, kawałek od artefaktu piątego. Wejdź do niej przez zbite szyby, a potem poszukaj tablicy ogłoszeń. Znajdziesz na niej notkę.

Drugi warsztat jest nieopodal szóstego artefaktu. Po wzięciu go zerknij w lewo i przebiegnij do pokoju obok. Warsztat będzie właśnie w nim.

Ostatnia karta kolekcjonerska (Bizarrebra) jest niedaleko siłowni. Wyjdź z niej i kieruj się w prawo, aż znajdziesz kolejny lokal. Przeszukaj w nim półki, a znajdziesz kartę.

Ostatni artefakt jest niedaleko ostatniej karty kolekcjonerskiej. Odwróć się i zauważ, że po lewej są drzwi. Przejdź przez nie i zerknij na tablicę za drzwiami. Notka będzie na niej.

Jedyny sejf także jest w lokalu, w którym znajdujesz ostatnią kartę kolekcjonerską oraz ostatni artefakt niniejszego rozdziału. Znajdujesz go niejako naprzeciwko drzwi, które są obok tablicy ogłoszeń. Kombinacja do sejfu to 55 - 01 - 33.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 5 razy   ●   zmienił(a): 4254 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?