The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Baza - wiki The Last of Us: Part II


Baza to rozdział, w którym nadal wcielasz się oczywiście w Abby. W trakcie eksploracji natrafiasz tu na jeden artefakt oraz jeden warsztat, a ponadto znajdujesz trzy monety, czyli najważniejszą znajdźkę dziewczyny.

Pierwsza moneta (Kalifornia) - zaraz po rozpoczęciu rozdziału nie idź za Mannym, ale zamiast tego zerknij w prawo. Dostrzeżesz grupę ludzi. Wejdź na niskie schody obok nich i podejdź do barierki. Na ziemi powinieneś dostrzec monetę.

Druga moneta (Nowy Meksyk) - idź za Mannym i przejdź przez punkt kontrolny. Zaraz za nim skręć w lewo i przejdź obok sporej grupy żołnierzy. Moneta będzie za nimi, na skrzyniach.

Warsztat - mając monetę, przejdź znowu obok tej samej licznej grupy żołnierzy, zerkając do namiotu po lewej stronie. Zobaczysz, że jest w nim warsztat.

Trzecia moneta (Południowa Karolina) - nieco później będziesz zmierzać na spotkanie z Isaakiem. Wejdź do budynku, w którym przebywa przywódca Wilków i przyjrzyj się stołom po lewej stronie. Będzie na nich moneta.

Jedyny artefakt - naprzeciwko stołów, na których jest trzecia moneta, przy ścianie, jest niewielka szafka. To właśnie na niej jest jedyny artefakt niniejszego rozdziału.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1156 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?