The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Wyspa - wiki The Last of Us: Part II


Po odzyskaniu kontroli nad Abby, idź za Yarą. Wejdź na drabinę, a na górze przyjrzyj się otwartej ciężarówce. Na pace będzie moneta – Idaho. Weź ją, zgarnij też zapasy, po czym kontynuuj podróż za Yarą. W pobliżu wisielców, zerknij na ciało tego leżącego na ziemi. Będzie przy nim notatka. Przeczytaj ją i śmigaj dalej, rozmawiając z Yarą.

Zerknij na Haven w oddali, po czym idź przed siebie. Gdy dojdziesz do wodospadu, zerknij na wrak samochodu po lewej stronie. Obok niego będzie kolejna moneta – Karolina Północna. Zabierz ją, po czym znowu idź za Yarą.

Po chwili dojdziecie do wioski. Zacznij ją przeszukiwać, by znaleźć przydatne zapasy oraz notatkę. Yara w pewnym momencie stanie przy drzewie i będziesz mógł z nią porozmawiać. Zrób to, a potem idź dalej w głąb wioski.

Przy kolejnym domu przesuń wóz, a będziesz w stanie wejść do środka. Znowu poszukaj zapasów i przeskocz do kolejnej części domostwa, by zainicjować scenkę przerywnikową. Po niej musisz dostać się do wskazanego przez Yarę budynku. Warto zrobić to spokojnie, jednocześnie likwidując kolejnych Serafitów. Kusza sprawdzi się tu wyśmienicie.

Po zlikwidowaniu wszystkich rozejrzyj się po okolicy. Szczególnie zainteresuj się górnym piętrem budynku, w którym jest sporo strażników. Wejdź po skrzyniach na górę, a potem podejdź do końca drewnianej podłogi. Na skrzyni znajdziesz tu monetę – Montana. Weź ją i idź za Yarą, aby wydostać się z osady.

Idź do przodu, słuchając poleceń dziewczyny. W kolejnej osadzie poszukaj oczywiście zapasów. W domu po lewej będzie też notatka – przeczytaj ją – oraz warsztat. W domu po prawej będzie sporo notatek, więc zajrzyj do nich. Znajdziesz tu też figurkę. Mając wszystko, idź dalej.

W kolejnej osadzie natrafisz znowu na Serafitów, a twoim celem jest przedostanie się na drugą stronę. Oczywiście możesz wyminąć przeciwników, a możesz ich sprzątnąć.  Cokolwiek zdecydujesz, pamiętaj o przeszukiwaniu okolicy. Yara wskaże wreszcie deskę, którą da się uchylić, by iść dalej.

Po drugiej stronie biegnij przed siebie, przeszukując kolejne miejsca. Finalnie dotrzesz do niewielkiej chaty, w której odpali się scenka przerywnikowa. Będzie tam też Lev. Po scence rozpocznie się kolejny rozdział.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2238 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?