The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Zatopione miasto - wiki The Last of Us: Part II


Zatopione miasto to kolejny rozdział gry The Last of Us: Part II, w którym znaleźć można sporo ciekawych znajdziek. Podczas eksploracji natrafiamy na sześć artefaktów oraz dwie karty kolekcjonerskie. Prócz tego Ellie przygotowuje jeden wpis do dziennika i znajduje dwa warsztaty oraz jeden sejf.

Pierwsza karta kolekcjonerska (Seff-L’ho’phad) - płynąc łodzią zobaczysz budynek z szyldem Garrets. Wpłyń do jego wnętrza. Dopłyniesz wreszcie do miejsca pokazanego na drugiej fotce, a wtedy wyskocz z łodzi i przejdź przez drzwi obok. W ciemnym pomieszczeniu będzie biurko, a w jego szufladzie karta.

Wpis do dziennika - po wzięciu karty wróć się do łodzi i wejdź na schody po lewej strony. Na górze podejdź do sporego okna, a pojawi się ikonka, która pozwoli Ellie przygotować notatkę.

Pierwszy artefakt - znajdujesz go niedaleko miejsca, w którym robisz wpis do dziennika. Zerknij w lewo, a dostrzeżesz zwłoki nieopodal drzwi. To właśnie przy tych zwłokach będzie interesujący Cię dokument.

Jedyny sejf jest niedaleko miejsca, w którym znajdujesz pierwszy artefakt. W tymże artefakcie jest kombinacja do sejfu (70 - 12 - 64), a do samego sejfu dotrzesz idąc do końca korytarza, w którym jesteś. Znajdujesz tam wózek, który da się przesunąć. Jest za nim dziura, dzięki której dotrzesz do zamkniętej klatki, w której jest sejf.

Pierwszy warsztat znajdujesz nieco dalej, już po wypłynięciu poza kratę, która zatrzymała Cię w budynku z sejfem. Wsiądź do łodzi i płyń trzymając się prawej strony. W pewnym momencie zobaczysz budynek z szyldem Seattle Sleep. Skręć wtedy w lewo i podpłyń do tamtejszego budynku. Wyjdź na brzeg i wejdź do środka, a dostrzeżesz warsztat.

Drugi artefakt - wróć do łodzi po skorzystaniu z warsztatu i płyń do przodu. Wpłyń do budynku z szyldem Carthy, a w środku poszukaj czegoś w rodzaju wysepki. Będą na niej zwłoki oraz kilka gratów. Wśród nich będzie artefakt.

Trzeci artefakt - po zebraniu drugiego artefaktu wsiądź na łódź i płyń dalej, trzymając się prawej strony. W pewnym momencie usłyszysz krzyki Serafitów, zerknij wtedy w lewo, a dostrzeżesz zanurzony częściowo w wodzie wagon. Wejdź do niego i przejdź na górny pokład. Następnie skorzystaj z liny. Przerzuć ją przez otwór w dachu tak, by spadł przed drzwiami. Następnie wskocz na linę i wejdź do góry, na dach. Stamtąd wskocz do wagonu obok. Będą tam zwłoki, a nieopodal nich notatka.

Czwarty artefakt - po zdobyciu trzeciego artefaktu wróć na dół i idź w kierunku budynku pełnego Serafitów. Wbiegnij do budynku i udaj się na górę. Sprzątnij tam Serafitów i poszukaj notatki na ścianie - jest nieopodal kredensu.

Piąty artefakt - podczas eksploracji znowu natrafisz na zamkniętą kratę. Będzie w dość dużym budynku. Wyjdź zatem z łodzi i podejdź do pobliskich stolików. Pośród nich znajdziesz artefakt.

Drugi warsztat - po zgarnięciu piątego artefaktu, zerknij w lewo i wejdź po schodach do góry. Trafisz do salonu gier, w którym jest także warsztat. Bez problemu go namierzysz.

Druga karta kolekcjonerska (Khazakh Bright) - po skorzystaniu z warsztatu zerknij w lewo i wyjdź na balkon. Przejdź do korytarza i popchnij wózek, który tam jest, aby przeskoczyć przez dziurę w ścianie. Podczas popychania odpali się przerywnik, po którym spadniesz na dół. Pokonaj tamtejszego bossa, a potem znajdź lokal z szyldem "Prize Zone". Otwórz roletę i wskocz do środka. Karta będzie na jednej z szafek.

Szósty artefakt - po wzięciu artefaktu nie wyskakuj do głównej sali i znajdź drzwi oraz schody prowadzące dalej. Na górze trzymaj się prawej strony, a gdy wejdziesz do zacienionego pomieszczenia, zerknij na ścianę z lewej (zaraz za przejściem). Zobaczysz notkę na ścianie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 4 razy   ●   zmienił(a): 3647 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?