The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

W głąb lądu - wiki The Last of Us: Part II


W głąb lądu to jeden z ostatnich rozdziałów, w którym znaleźć można znajdźki w grze The Last of Us: Part II. Deweloperzy ukryli tu w sumie trzy artefakty oraz jedną kartę kolekcjonerską. Podczas eksploracji przygotujesz ponadto jeden wpis do dziennika i znajdziesz jeden warsztat.

Pierwszy artefakt - będąc pod pokładem łodzi, zerknij w lewo. Na ladzie dostrzeżesz notatkę, którą musisz wziąć. To pierwszy artefakt niniejszego rozdziału.

Drugi artefakt - po tym jak dotrzesz do sporej posiadłości, przeskocz ponad ogrodzeniem i obejrzyj krótki przerywnik. Biegnij następnie w stronę posiadłości z prawej. Wejdź tam do garażu, a na jego końcu zerknij na stół. Znajdziesz notatkę.

Karta kolekcjonerska - znajdujesz ją nieco dalej, po tym jak dotrzesz do budynku, na którego dach musisz wejść, by kontynuować. Wejdź zatem na dach i wkrocz do apartamentu z prawej. W środku znajdź niewielki gabinet w prawej części tegoż apartamentu. To właśnie w nim znajdziesz kartę.

Trzeci artefakt - znajdujesz go w dolnej części apartamentu, w którym jest karta kolekcjonerska. Na parterze jest sporo zainfekowanych, więc najpierw ich sprzątnij, a gdy to zrobisz znajdź kuchnię. Na jednym z blatów będzie notatka, której szukasz.

Warsztat - poszukaj nieopodal trzeciego artefaktu. Warsztat jest bowiem w tej samej kuchni, tyle że kilka kroków dalej. Na pewno go namierzysz.

Wpis do dziennika - wyjdź na zewnątrz posiadłości, trzymając się lewej strony i przeskakując przez okno. Potem przejdź pod murem i zwróć uwagę na radiowóz stojący po drugiej stronie. Stań obok niego, a pojawi się możliwość zerknięcia na horyzont. To wtedy Ellie przygotuje wpis.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1630 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?