The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Wybrzeże - wiki The Last of Us: Part II


Wybrzeże to rozdział, w którym ukryto sporo monet. Abby znajdzie w sumie ich aż 4 sztuki. Ponadto w trakcie eksploracji natrafiamy na trzy artefakty, warsztat, sejf, książkę instruktażową oraz nową broń. Większość znajdziek można znaleźć bez przesadnych poszukiwań.

Warsztat - po wyjściu z niewielkiego domku kieruj się na ogrodzenie. Przeskocz nad nim, a potem trzymaj się lewej strony i przejdź przez białe drzwi. Zaraz za nimi znajdziesz warsztat.

Kabura - po skorzystaniu z warsztatu, przejdź przez drzwi po jego lewej stronie. W sporej hali trzymaj się cały czas lewej strony. Wejdziesz w ten sposób do czegoś w rodzaju biura. Na biurku znajdziesz kaburę.

Pierwsza moneta (Alabama) - po przejściu kolejnego fragmentu gry natrafisz na zrujnowany most. Wejdź pod niego, a potem wejdź do góry po fragmentach betonu. Na moście znajdź zwłoki leżące na ziemi i poszukaj monety obok nich.

Pierwszy artefakt - nieco dalej wejść będziesz musiał na pokład statku - robisz to poprzez dziurę w kadłubie. W środku trzymaj się prawej strony (dwukrotnie skręcając i wchodząc do niewielkiej kajuty). Na łóżku dostrzeżesz tu notatkę.

Nowa broń (kusza) - wyjdź z kajuty i idź dalej w prawo. Znajdziesz w ten sposób schody na wyższy pokład. Na górze przejdź przez drzwi, a po drugiej stronie znajdziesz kuszę - wpadnie ona w Twoje ręce automatycznie w ramach przerywnika.

Drugi artefakt - mając kuszę idź do przodu, trzymając się lewej strony. Dojdź do końca korytarza i zerknij na koję. Bez kłopotu dostrzeżesz leżącą na niej notkę.

Druga moneta (Zachodnia Virginia) - wróć się i wejdź po schodach do góry. Na kolejnym pokładzie trzymaj się prawej strony i przejdź przez wąski korytarz. Skręć potem w prawo i podejdź do gratów przy ścianie. Jest tam pluszowy miś, a obok niego moneta.

Jedyny sejf - po zgarnięciu poprzedniej monety odwróć się i biegnij do przodu. Skręć na końcu w lewo, a w wąskim przejściu w prawo. Przeskocz przez okno z prawej i znów do przodu. Wreszcie wybiegniesz na zewnątrz, a wtedy wejdź do góry po schodach i wejdź na mostek, który jest po lewej. Sejf, który jest w środku otworzysz kombinacją 90 - 77 - 01.

Książka instruktażowa - znajdujesz ją w sejfie, który przed momentem otworzyła główna bohaterka.

Trzeci artefakt - idź prawą stroną górnego pokładu. Na końcu wejdź na niewielkie schody i przejdź przez drzwi. Na mostku zerknij na zwłoki po lewej. Obok nich jest notatka.

Trzecia moneta (Utah) - będąc na mostku, skorzystaj z drabiny by wyjść jeszcze wyżej. Na górze odwróć się i zerknij za bocianie gniazdo. Na ziemi będzie leżeć moneta.

Czwarta moneta (Missisipi) - nieco dalej znajdziesz się w pobliżu akwarium, a Twoim oczom ukaże się fontanna z delfinem. Podejdź do niej i poszukaj w wodzie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2703 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?