The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Tunele - wiki The Last of Us: Part II


W rozdziale zatytułowanym Tunele znowu natrafić można na sporą liczbę znajdziek. Wśród nich jest pięć artefaktów, trzy karty kolekcjonerskie oraz jeden wpis do dziennika. Jest tu też ponadto jeden warsztat, dla osób planujących modernizację posiadanego wyposażenia.

Pierwszy artefakt znajdujesz po tym, jak wspólnie z Diną otworzycie siłowo drzwi do pociągu. Po scence idź przed siebie wagonami i zerkaj w lewo. Znajdziesz wreszcie notatkę na czymś w rodzaju tablicy.

Pierwsza karta kolekcjonerska (The Imp) jest nieopodal miejsca, w którym musisz się przeczołgać pod wagonem. Po drugiej stronie biegnij do końca tunelu i przyjrzyj się lokomotywie obok drzwi. To właśnie pod nią będzie karta - by ją namierzyć powoli przesuń się wzdłuż maszyny.

Warsztat znajdujesz niedaleko lokomotywy, przy której była pierwsza karta kolekcjonerska. Wejdź do drzwi obok lokomotywy i idź do przodu, a potem wejdź do góry po drabinie z lewej. Na górze wejdź do niewielkiego pomieszczenia, by znaleźć warsztat.

Wpis do dziennika robisz po sekwencji, w trakcie której czołgasz się pod sufitem. Po tym jak zeskoczysz na dół, przygotuj się na walkę. Zlikwidować musisz tu m.in. dwa purchlaki, a przy jednym z nich będziesz mógł sporządzić notatkę.

Druga karta kolekcjonerska (Dr. Daniela Star) jest niedaleko miejsca, w którym przy pomocy łańcucha otwierasz bramę. Po drugiej stronie idź w prawo i przejdź przez dwoje podwójnych drzwi. Potem przez pierwsze drzwi po prawej stronie (obok napis Storage). Na końcu biura przejdź pod stołem i przez dziurę w ścianie po lewej. Karta leży na stoliku nieopodal.

Drugi artefakt jest niedaleko drugiej karty kolekcjonerskiej. Wyjdź tylko z "klatki" i wejdź do pomieszczenia z prawej. Zaraz za drzwiami skręć w lewo.

Trzeci artefakt jest w tym samym pomieszczeniu co drugi. Odwróć się i znajdź automat z napojami po przeciwnej stronie. Zbij szybę i weź puszkę z notatką.

Czwarty artefakt jest z prawej strony tego trzeciego. Wystarczy zerknąć na pobliski stół, by znaleźć interesującą nas notatkę.

Ostatnia karta kolekcjonerska (Bastet) jest niedaleko miejsca, w którym natrafiasz na przewróconą ciężarówkę. Przejdź pod nią i poszukaj z lewej strony.

Ostatni artefakt jest niedaleko ostatniej karty kolekcjonerskiej. Wróć pod pociąg, a po drugiej stronie wskocz na wagon z lewej i idź przed siebie. Wejdź do przechylonego wagonu i zerknij w prawo - na ścianie dostrzeżesz notatkę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2389 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?