The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Las - wiki The Last of Us: Part II


Po obejrzeniu przerywnika odzyskasz kontrolę nad Abby. Walcz wtedy z pojawiającymi się zainfekowanymi. Gdy wygrasz, idź za dwójką nowo poznanych osób. W pewnym momencie znowu będziesz musiał pokonać zainfekowanych, a następnie kontynuować podróż.

Wreszcie dobiegniesz do czegoś w rodzaju tunelu. Przejdź przez niego i przygotuj się do walki ze swoistym bossem. Rób uniki (najpierw jeden, potem dwa, potem trzy) i wyprowadzaj ciosy, aż wreszcie pokonasz przerośniętą „babę”. Gdy to zrobisz, obejrzysz krótki przerywnik i będziesz mógł iść dalej – poprzez pobliską bramę. Trafisz dzięki niej do warsztatu samochodowego.

Idź wtedy oczywiście do przodu, uprzednio zgarniając wszelkie zapasy. W warsztacie jest ławeczka inżynierska – skorzystaj z niej. Mając wszystko śmigaj do pobliskiego korytarza i do przodu – pamiętaj, by bezustannie przeszukiwać okolicę. Jeśli pójdziesz na prawo w korytarzu znajdziesz nowy rodzaj ulepszeń – broń palna.

Idź cały czas przez kolejne pokoje, aż wreszcie wyskoczysz na zewnątrz. Tam znowu do przodu, uważając na wyskakujących zainfekowanych. Dojdziesz wreszcie do zdemolowanego budynku. Przeszukaj go dokładnie, a potem przeskocz ponad dziurą w podłodze. Podejdź do przodu i zeskocz na dół. Uważaj, bo będą tu zainfekowani. Sprzątnij ich i kontynuuj eksplorację. Twoim celem są podwójne drzwi. Okażą się zamknięte, więc podsadzisz towarzyszów, aby otworzyli je z drugiej strony. Pojawią się wtedy zainfekowani, więc broń się.

W pewnym momencie znów usłyszysz głos towarzyszek. Będą Cię wołać do wraku samochodu. Biegnij tam i wejdź w interakcję z nimi, a odpali się krótki przerywnik. Po nim będziesz na zewnątrz. Idź wtedy do przodu. Kieruj się za jedną z Serafitek, niosąc na rękach drugą. Idź do drzwi, które wskaże ta pierwsza. Po scence przerywnikowej rozpoczniesz kolejny rozdział.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1851 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?