The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Lekcja tropienia - wiki The Last of Us: Part II


Lekcja tropienia to pierwszy rozdział, w którym kontrolujesz Abby. Podczas jego przechodzenia masz możliwość zdobycia w sumie trzech artefaktów. Ponadto namierzasz tu także jedną monetę.

Pierwszy artefakt - zdobywasz go niejako automatycznie już na początku rozdziału. Nie musisz się w związku z tym w żaden sposób starać, by go znaleźć. Otwórz inwentarz, aby go przeczytać - co jest konieczne, by gra zaliczyła znajdźkę.

Drugi artefakt - zdobywasz go niejako automatycznie już na początku rozdziału. Nie musisz się w związku z tym w żaden sposób starać, by go znaleźć. Otwórz inwentarz, aby go przeczytać - co jest konieczne, by gra zaliczyła znajdźkę.

Trzeci artefakt - mając kontrolę nad Abby, idź przed siebie. Trzymaj się prawej strony i znajdź altankę znajdującą się przed ogrodzeniem. Wejdź do niej i zerknij na ławkę, by zdobyć artefakt.

Moneta (Virginia) - by ją znaleźć wejdź do budynku naprzeciwko altanki. W środku zbij niewielką szybę z prawej (nad umywalką) i przeskocz przez okno na drugą stronę. Podejdź do kubłów na śmieci z prawej i zerknij na tym dalszym - będzie na nim leżeć moneta.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1099 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?