The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Droga na skróty - wiki The Last of Us: Part II


Droga na skróty to kolejny rozdział, w którym nie brakuje znajdziek. Podczas eksploracji Abby natrafia tu na dwie monety oraz sześć artefaktów. Ponadto namierzy ona dwa warsztaty oraz jeden sejf. Niektóre sekrety są solidnie ukryte, więc bądźcie ostrożni.

Pierwszy artefakt - znajdźka ta jest od początku rozdziału w Twoim posiadaniu. Otwórz więc inwentarz i zapoznaj się z notatką dotyczącą potrzebnych medykamentów.

Pierwsza moneta (Nevada) - podczas eksploracji przemierzać będziesz zalane ulice. Zwróć uwagę, że przed wodospadami płynącymi w środku miasta jest zakład fryzjerski - poszukaj go z prawej strony. Wejdź do środka, a przy kasie dostrzeżesz monetę.

Drugi artefakt - po przejściu fragmentu zalanej ulicy dostrzeżesz dziurę w ścianie. Dostań się do niej skacząc pomiędzy suchymi fragmentami "rzeki", a w środku budynku wejdź na piętro. Zaraz po tym, jak wejdziesz do apartamentu zerknij w prawo - na ziemi będzie notatka.

Trzeci artefakt - nieco dalej będziesz musiał skoczyć pomiędzy budynkami, by dostać się na balkon. Rozbij okno i wejdź do mieszkania. Na sporym biurku, na którym jest jakiś obraz, dostrzeżesz notatkę.

Jedyny sejf - po wzięciu trzeciego artefaktu odwróć się i przejdź przez drzwi do niewielkiej sypialni. To właśnie w niej będzie sejf, a otworzysz go kombinacją 30 - 23 - 04.

Czwarty artefakt - gdy znowu będziesz przemierzać zalane ulice zwróć uwagę na budynek z szyldem Interbay. Dostań się do niego, a w środku zerknij na ziemię nieopodal zwłok. Będzie tam notatka, którą musisz się zainteresować.

Pierwszy warsztat - znajdujesz go w tym samym miejscu, co czwarty artefakt. Odwróć się i biegnij do lewego rogu pomieszczenia.

Druga moneta (Kolorado) - odejdź od warsztatu i biegnij w kierunku okna, do którego prowadzą krótkie schody. Wyjdź nim na zewnątrz i postaraj się przejść na drugą stronę rzeki. Następnie wejdź do okna budynku z niebieską ścianą i wyjdź na balkon z prawej strony. Na jego końcu jest moneta.

Piąty artefakt - będąc w wieżowcu natrafisz na drewniany pomost. Przejdź po nim, a potem do góry i po fragmentach zrujnowanej podłogi. Gdy Lev się oddali, przejdź przez drzwi po lewej i zerknij na stół z prawej strony.

Drugi warsztat - gdy natrafisz na dziwny obraz, któremu oddawana jest cześć, idź w prawo i wejdź do niewielkiego pomieszczenia. Nieopodal drabiny znajdziesz tu poszukiwany warsztat.

Szósty artefakt - po przejażdżce windą idź z Lev do przodu. W pewnym momencie na ścianie dostrzeżesz notatkę. Jest dobrze ukryta, więc nie spiesz się.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 2492 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?