The Last of Us: Part II (PS4) - okladka

The Last of Us: Part II (PS4)

Premiera:
19 czerwca 2020
Premiera PL:
19 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Opis The Last of Us: Part II (PS4)
DevMat @ 18:05 04.12.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: 23h 13min

+ czaswięcej

The Last of Us: Part II Remastered to odświeżona wersja kontynuacji doskonale ocenianej przygodowej gry akcji z 2013 roku. Za jej opracowanie ponownie odpowiada zasłużone studio Naughty Dog.

Fabuła The Last of Us: Part II Remastered toczy się pięć lat po wydarzeniach z oryginału, The Last of Us. Tym razem gracz wciela się w Ellie - już nie taką młodą dziewczynę, która samodzielnie, bez pomocy Joeala, musi radzić sobie w nieprzyjaznym środowisku. Obecnie 19-letnia kobieta pragnie się zemścić na kimś, kto wyrządził jej krzywdę. W tym celu brnie przez pełne niebezpieczeństw środowisko, eliminując nie tylko zainfekowanych, ale także nastawionych wrogo ludzi.

Rozgrywka The Last of Us: Part II Remastered, podobnie, jak to było wcześniej, to przygodowa gra akcji, gdzie największy nacisk położono na elementy survivalowe. Bohaterka wykorzystuje do walki znalezioną broń, a także różne przedmioty wykonane samodzielnie. Dziewczyna potrafi korzystać z craftingu, a także umiejętności specjalnych zdobywanych wraz z poczynaniami w fabule.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Last of Us: Part II (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosLoczek3545   @   13:51, 03.08.2020
Technicznie jest wybitnie, ale fabularnie? Nie chcę napisać, że tragicznie ale zupełnie nie podszedł mi ten zabieg twórców... Żeby opisać to co mi w tej grze nie pasowało, musiałbym spędzić cały dzień i zaznaczyć wszystko jako "spoiler". Nie mam tyle czasu i chęci ponieważ po prostu się zawiodłem. 9/10, 10/10? Nigdy w życiu! 7 myślę, że jest odpowiednią oceną, gdzie jakieś 5 (na 5) oczek to czysto techniczna robota, która jest perfekcyjna. Żadnych bugów, piękna grafika i płynność, nawet na zwykłej "slimce". Chociaż chętnie bym z kimś podyskutował na temat fabuły w komentarzach Szczęśliwy .
0 kudosbigboy177   @   17:50, 03.08.2020
Cytat: Loczek3545
Chociaż chętnie bym z kimś podyskutował na temat fabuły w komentarzach Szczęśliwy .

Dawaj - podyskutujmy Szczęśliwy
0 kudosprofesjonalista19   @   19:45, 03.08.2020
Eeej ja właśnie zaczynam Dumny . Wiec oznaczajcie proszę jako spojelry albo zaczekajcie na mnie ^^.póki co jest...no cóż bardzo mocne sceny. Trudno mi sobie wyobrazić żeby osoba w wieku 12 lat w to grała...
0 kudosmrPack   @   20:55, 03.08.2020
Cytat: Loczek3545
Chociaż chętnie bym z kimś podyskutował na temat fabuły w komentarzach Szczęśliwy .
Ja swoje przemyślenia na temat fabuły, a raczej tego czemu wyszło z nią tak sobie umieściłem w tym miejscu Puszcza oko
0 kudosLoczek3545   @   21:02, 03.08.2020
Cytat: bigboy177
Cytat: Loczek3545
Chociaż chętnie bym z kimś podyskutował na temat fabuły w komentarzach Szczęśliwy .

Dawaj - podyskutujmy Szczęśliwy

Jestem po prostu bardzo ciekaw tego jak inni przyjęli fabułę? @big Twoja opinie już znam z recenzji, i powiem szczerze, że nie ze wszystkim się zgadzam. spoiler
Owszem, jest masa momentów które łapią mocno za serducho, ale jest jeszcze więcej takich przez które odechciewa się grać... Cały wątek Abby dla mnie jest nieporozumieniem. Tak znienawidzilem tą postać, że podczas grania nią, mocno się męczyłem. Dlatego mówię tutaj o dość mocno nieudanym zabiegu twórców. Oczywiście rozumiem, że to miało grać na emocjach i w sumie pod tym względem zdało egzamin, ale po prostu w pewnym momencie miałem chęć odpuścić... A zakończenie? Ellie jak i Abby przez całą grę robiły wszystko po to, by to zakończyć. Nic im nie przeszkadzało, nie słuchali przyjaciół. Po prostu miała być zemsta na maksa. A skończyło się, jak się skończyło. Masa pobocznych, blisko związanych z głównymi postaciami, bohaterów zginęła. Po co? Po to, by zemsta skończyła się na przebaczeniu? Tragedia. Jeszcze wyszło na to, że Ellie uratowała Abby z rąk grzechotników (chyba tak się nazywała ta grupa- z resztą kolejny niepotrzebny wątek...)
Dodaj Odpowiedź