The Last of Us: Part II (PS4) - okladka

The Last of Us: Part II (PS4)

Premiera:
19 czerwca 2020
Premiera PL:
19 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (3)Ukończone (3)Kupię (9)

Opis The Last of Us: Part II (PS4)
DevMat @ 18:05 04.12.2016

Śr. długość gry: 30h 26min

+ czaswięcej

The Last of Us: Part II to kontynuacja doskonale ocenianej przygodowej gry akcji z 2013 roku. Za jej opracowanie ponownie odpowiada zasłużone studio Naughty Dog.

Akcja projektu toczy się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. tym razem gracz większość czasu kieruje poczynaniami Ellie, choć Joel także się pojawia. Obecnie 19-letnia kobieta pragnie się zemścić na kimś, kto wyrządził jej krzywdę. W tym celu brnie przez pełne niebezpieczeństw środowisko, eliminując nie tylko zainfekowanych, ale także nastawionych wrogo ludzi.

Podobnie, jak to było wcześniej, mamy do czynienia z grą akcji, w której największy nacisk położono na przetrwanie. Protagonista wykorzystuje do walki znalezioną broń, a także różne przedmioty wykonane samodzielnie. Dziewczyna potrafi korzystać z craftingu, a także umiejętności specjalnych. Bez nich dotarcie do celu byłoby nierealne.

The Last of Us: Part II działa na zmodyfikowanym silniku graficznym poprzednika, dzięki czemu oferuje wyśmienitą oprawę wizualną, zaawansowane efekty specjalne oraz szczegółowe modele postaci. Scenki przerywnikowe zrealizowano z użyciem techniki motion capture.

Screeny z The Last of Us: Part II (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?