The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Teatr - wiki The Last of Us: Part II


Gdy po scence przerywnikowej przejmiesz kontrolę nad Ellie, zacznij się rozglądać po okolicy. Szwendając się znajdziesz podwójne czerwone drzwi, które będą zamknięte. Aby je otworzyć, musisz znaleźć klucz. Ruszaj więc po schodach do góry.

Na górze skręć w prawo i wejdź do pokoju po lewej stronie. Będzie tam sporo urządzeń, w tym prawdopodobnie radio. Jest ono jednak wyłączone. Zwróć uwagę na kabel, który biegnie po ziemi. Prześledź go, a trafisz do okna. Wejdź z nim w interakcję, a Ellie je otworzy.

Wyskocz na zewnątrz i wejdź do góry. Znajdziesz tam ciało oraz generator. Uruchom go i wróć na dół. Radio będzie tym razem sprawne. Wejdź z nim więc w interakcję. Dziwnym zbiegiem okoliczności zdobędziesz klucz. Rozejrzyj się po okolicy, m.in. przejdź do końca korytarza, z którego tu wszedłeś, a znajdziesz kartę kolekcjonerską - Beyond. Weź ją i wróć na dół do podwójnych drzwi.

Po drugiej stronie będzie scena teatru. Wejdź na scenę i znajdź wąskie przejście w kurtynie. Wejdź z nim w interakcję, aby obejrzeć scenkę przerywnikową. W jej trakcie postępuj wedle wskazówek na ekranie. Po chwili przeniesiesz się w czasie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1124 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?