The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Szkoła podstawowa w Eastbrook - wiki The Last of Us: Part II


Kiedy uzyskasz kontrolę nad Ellie, chwyć broń leżącą na ladzie przed Tobą i przekradnij się w lewo. Obejdź przeciwników i zlikwiduj ich z bardziej dogodnej pozycji. Po wygranej, przeszukaj miejscówkę, zbierz wszystko, co uznasz za przydatne i kontynuuj ucieczkę.

Za podwójnymi wrotami, kieruj się w prawo. Wejdź do pokoju obok i powoli przesuń się do drugiej grupy stolików. Poczekaj aż jeden bandzior przejdzie, a drugi zacznie się zbliżać do Ciebie. Zlikwiduj go i wytrop tego pierwszego. Następnie zajmij się powoli kolejnymi dwoma. Nie powinno to być jakoś szczególnie trudne. Po wygranej przeszukaj okolicę i ruszaj w dalszą drogę.

Gdy wejdziesz na dziedziniec pojawią się przeciwnicy. Ukryj się wtedy w wysokiej trawie i postaraj się ich sprzątnąć. Idź do przodu, stań za skrzyniami i czekaj aż zbliży się do nich jeden ze strażników. Zlikwiduj go. Drugi strażnik chodzi po kantynie, przyczaj się na niego za stołami. Jako że nagle pojawią się kolejni, uważaj. Pozostań w kantynie i przemieszczaj się pomiędzy ławkami, po cichu likwidując przeciwników. Mając wszystkich z głowy, przeszukaj okolicę. Znajdziesz sporo przydatnych rzeczy w tym suplementy. Weź wszystko i idź drogą, którą przyszli przeciwnicy.

Trafisz w ten sposób na dach. Trzymaj się prawej strony, a znajdziesz sporo wyposażenia. Weź je i idź w lewo, uważając, bo pojawi się trójka przeciwników. Zlikwiduj ich, a potem znajdź pobliskie drzwi. Przejdź przez nie i skręć w lewo. Zbierz przydatne graty, a potem idź w drugą stronę, także zbierając wszelkie przydatne rzeczy, m.in. suplementy. Na końcu korytarza będą drzwi – spróbuj je otworzyć, a okaże się, że są zamknięte. Dina zaproponuje wyjście przez okno. Skorzystaj z tej opcji.

Idź w prawo, aż dotrzesz do krawędzi. Naprzeciwko zauważysz balkon sąsiedniego budynku – przeskocz na niego. Wejdź do niewielkiego mieszkania i przeszukaj je. Wyjdź potem na balkon i idź dalej. Przeszukaj kolejne mieszkanie i przejdź przez uchylone drzwi, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej zejdź na poziom ulicy i śmigaj w jedynym możliwym kierunku.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2073 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?