The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Santa Barbara - Constance 2425 - wiki The Last of Us: Part II


Zaczynasz tu jako Abby. Zacznij wówczas przeszukiwać okolicę. Kieruj się w prawo, w dół ulicy. W pewnym momencie, z domu po lewej wyskoczy grupa pokrak. Pokonaj je i przeszukaj budynek. Uważaj, bo w środku będzie klikacz. Zlikwiduj go i rozejrzyj się dookoła. Znajdziesz tu m.in. notatkę – będzie w ubikacji. Weź wszystko, co uznasz za przydatne, potem wróć na ulicę i kontynuuj podróż.

Trzymaj się prawej, a dostrzeżesz uchyloną bramę garażową. Podnieś ją i wejdź do środka. Znajdziesz tu m.in. kopertę zaadresowaną na 2425 Constance, czyli okaże się, że jesteś w domu, który był Twoim celem. Odłóż list i wyjdź na tyły domu. Skręć potem w lewo i wskocz przez okno do niewielkiego pokoju. Przeszukaj go, a potem wróć na zewnątrz i zainteresuj się niewielką szopą w rogu ogrodu. Otwórz jej drzwi, weź przydatne rzeczy i wróć do domu. W salonie będzie Lev i zauważy coś dziwnego.

Wejdź w interakcję ze śladem na ziemi, a okaże się, że pobliska szafa chowa przejście.  Przesuń więc mebel i wejdź do piwnicy. Na dole brnij do przodu, przeszukując okolicę. Zainteresuj się m.in. tutejszym radiem oraz  kilkoma urządzeniami elektrycznymi nieopodal. Zauważysz tam sporo akumulatorów. Podejdź do pulpitu obok nich, a włączysz zasilanie. Wróć wtedy do radia, a odpali się przy nim scenka przerywnikowa.

Po niej wracaj na zewnątrz. Odpali się tam oczywiście scenka przerywnikowa, w trakcie której wszystko się skomplikuje. Przerywnik zainicjuje kolejny rozdział opowieści.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1466 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?