The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 2 - Droga na skróty - wiki The Last of Us: Part II


Po scence przerywnikowej idź do przodu za Lev. Dojdziecie w ten sposób do zniszczonej estakady oraz swoistych wodospadów. Nim pójdziesz do góry, zerknij w prawo. Zauważysz salon fryzjerski. Wejdź do niego i rozejrzyj się dookoła. Znajdziesz tu nieco gratów, a także monetę - Nevada. Jest na kasie.

Wróć na zewnątrz, wejdź na pierwszy stopień i zerknij w lewo. Przejdź ponad wodą i podejdź do drzwi. Lev otworzy je od drugiej strony, a w środku znajdziesz nieco przydatnych rzeczy. Zgarnij wszystko i przejdź na drugą stronę wody. Wejdź do budynku i śmigaj schodami do góry.

Na piętrze przeszukaj apartament, po czym rozbij okno i wyjdź na schody przeciwpożarowe. Przejdź kawałek do przodu i zbij kolejne okno. Wskocz przez nie do niewielkiego pokoju, by zebrać nieco przydatnych rzeczy. Potem wróć na schody i śmigaj nimi do góry. Potem wejdź na dach.

Stamtąd przeskocz na estakadę i kontynuuj podróż w stronę wieżowców. Trzymaj się lewej strony, a dojdziesz do balkonu budynku, na który możesz spaść. Zrób to, zbij okno i wejdź do środka. Przeszukaj następnie dokładnie mieszkanie, a znajdziesz w nim kartkę, na której jest wspomniane coś o sejfie. Kombinacja do niego to numery mieszkań (30 23 04). Sejf jest w pokoju naprzeciwko kartki – w sypialni. Mając wszystko, idź dalej: korytarzem i schodami do góry, cały czas do góry.

Na szczycie Lev będzie chciał porozmawiać, nie zmarnuj więc szansy, po czym wejdź na pomost nad wodą i skocz na balkon. Uważaj tu, bo natrafisz na zainfekowanych. Nie dasz radę zakraść się do środka, więc strzel w pierwszą pokrakę, po czym broń się. Po wygranej przeszukaj okolicę i wejdź na ciężarówkę wbitą w ścianę. Przejdź po niej na zewnątrz i skieruj się do budynku z napisem Interbay.

W środku przeszukaj dokładnie wnętrza. Po lewej stronie znajdziesz warsztat. Po prawej będzie okno, dzięki któremu będziesz mógł iść dalej. Na zewnątrz skacz w stronę niebieskiego budynku. W środku, trzymaj się prawej i wyskocz na coś w rodzaju daszku. Przejdź po nim, a znajdziesz monetę – Kolorado. Wróć potem do budynku i idź dalej, przez uchylone podwójne drzwi.

W kolejnym pomieszczeniu, trzymaj się prawej strony. Nad przepaścią otwórz drzwi po prawej i przeskocz nad dziurą. Przejdź przez otwór w ścianie i kieruj się na drabinę. W wieżowcu idź za Lev, przeszukując okolicę. Po wejściu na dość długą drabinę bądź gotowy do walki, pojawią się bowiem Serafici. Jako że wiedzą o Twojej obecności, musisz ich wyeliminować w bardziej otwartej walce. Po wygranej, Lev będzie chciał porozmawiać – zrób to i idźcie dalej, przeszukując okolicę. Twoim celem jest drabina w szybie windy.

Na szczycie będzie jakaś kapliczka. Lev będzie chciała w jej pobliżu porozmawiać. Zrób to, a potem spójrz na figurkę przed nią. Następnie idź w prawo do kolejnej drabiny, po drodze zgarniając kolejne surowce i wykorzystując warsztat, który jest obok drabiny. Na górze odpali się krótki przerywnik. Okaże się oczywiście, że nie brakuje tu Serafitów, więc ostrożnie. Eliminując przeciwników, cały czas kieruj się do góry.

Twoim celem są podwójne drzwi na samym szczycie. Przejdź przez nie i idź za Lev. Dojdź do windy, a wtedy zamknij jej wrota, by jechać do góry. Gdy winda stanie, wyjdź z niej i znowu podążaj za Lev. W pewnym momencie wspólnie spadniecie w dół i wylądujecie w basenie. Rozpocznie się wtedy kolejny rozdział opowieści: Zejście.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3398 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?