The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Seattle: Dzień 1 - Baza - wiki The Last of Us: Part II


Gdy odzyskasz kontrolę nad Abby, rozejrzyj się dookoła. Wejdź na schody z przodu i skręć w prawo. Za grupą wilków będzie leżała moneta – Kalifornia. Weź ją i kontynuuj zwiedzanie okolicy. Strażniczka po lewej, od miejsca, w którym zaczynasz, będzie chętna do rozmowy. Po konwersacji idź przez punkt kontrolny. Po drugiej stronie odpali się krótki przerywnik, gdy dobiegnie końca przeszukaj nową lokację.

Strażniczka po prawej będzie skłonna do rozmowy. W namiocie po lewej będzie kolejny żołnierz chętny na pogawędkę, a ponadto znajdziesz tu sporo zapasów i ławkę inżynierską. Obok namiotu z ławką, po lewej stronie punktu kontrolnego, jest grupa ludzi. Za nimi są skrzynie z bronią, a na jednej z nich moneta – Nowy Meksyk. Weź ją oczywiście i idź dalej. Po prawej będzie kolejna osoba skłonna do pogaduszki – kobieta przy mapie. Naprzeciwko niej jest namiot medyczny. Wejdź do niego i porozmawiaj z rannym żołnierzem. Idź w głąb namiotu, a obejrzysz krótką scenkę przerywnikową.

Po scence idź do przodu. Aż do miejsca, kiedy kobieta będzie chciała Ci pokazać ciało. Zainicjuj konwersację i obejrzyj przerywnik. Dowiesz się z niego gdzie szukać Isaaca. Okaże się, że jest nieopodal, w apartamentowcu obok. Skieruj się w lewo, po tym, jak skończysz konwersację, aby namierzyć mężczyznę.

Podejdź do strażnika i porozmawiaj z nim. W środku podejdź do stołu z dwójką mężczyzn i zerknij na jego lewy kraniec. Dostrzeżesz tam monetę – Karolina Południowa. Weź ją oczywiście i idź dalej. Po drodze będziesz mógł porozmawiać z Mannym, a wreszcie dotrzesz do strażnika przed windą. Porozmawiaj z nim, po czym oglądaj scenkę przerywnikową.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1651 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?