The Last of Us: Part II

ObserwujMam (25)Gram (4)Ukończone (23)Kupię (7)

Wrogie terytorium - wiki The Last of Us: Part II


Wrogie terytorium to rozdział, w którym ukryto całkiem sporo różnej maści sekretów. Podczas eksploracji główna bohaterka znaleźć może aż dwanaście artefaktów. Ponadto namierza m.in. jedną monetę, jedną książkę instruktażową oraz jedną nową broń.

Zaraz po rozpoczęciu znaleźć możesz bonusowy dokument, który nie jest traktowany jako znajdźka. Gdy przejmiesz kontrolę nad Abby, idź za Mannym. W pewnym momencie wejdziecie do mieszkania, a gdy Manny zeskoczy piętro niżej przez dziurę w podłodze, przejdź przez drzwi nieopodal. Wejdziesz do sypialni, a interesujący Cię przedmiot jest w szufladzie szafki. Manny Ci go zabierze, dlatego nie jest to traktowane jako znajdźka.

Książka instruktażowa (walka w zwarciu) - podczas eksploracji trafiasz do Chinatown. Wejdź pomiędzy budynki i idź do przodu. Na końcu przejścia będzie fabryka, a naprzeciwko niej zbita szyba. Wskocz nią do środka niewielkiego budynku. Po drugiej stronie zerknij na ladę z prawej.

Pierwszy artefakt - zerknij na zwłoki, które są naprzeciwko lady, na której znajdujesz książkę instruktażową. Będzie przy nich notatka.

Jedyna moneta (Północna Dakota) - wejdź do fabryki na końcu Chinatown, a w środku przeskocz przez zbite okno. Znajdziesz się w ten sposób po drugiej stronie fabryki. Zainteresuj się tam kamperem. Wejdź na jego dach i do apartamentu. Moneta będzie w szufladzie.

Jedyny sejf - jest nieopodal budynku okraszonego wielkim graffiti. Obok tego budynku jest alejka i to właśnie w niej, w pierwszym z lewej lokalu (zbij szybę, by dostać się do jego wnętrza), jest sejf. Kombinacja do niego to 68 - 96 - 89.

Drugi artefakt - po opróżnieniu sejfu, wróć na ulicę i idź do trzeciego lokalu z lewej. Wejdź na piętro i przejdź pod meblami zastawiającymi wejście do apartamentu. Zlikwiduj klikaczy, a potem przeskocz z balkonu na budynek po przeciwnej stronie ulicy.

Gdy to zrobisz, wejdź po schodach do góry. Na tarasie będą zwłoki, a przy nich poszukiwana przez Ciebie notatka.

Trzeci artefakt - wróć na dół i idź na wprost, mijając miejsce, w którym przeskoczyłeś poprzez balkon. Wejdziesz w ten sposób do niewielkiego pokoju. Po prawej stronie, na kartonach, znajdziesz notatkę, w której zawarta jest kombinacja do sejfu otworzonego przez Ciebie wcześniej.

Czwarty artefakt (daje trofeum Relikt przeszłości) - po wzięciu trzeciego artefaktu, wejdź do pokoju obok, ale nie wskakuj przez dziurę w podłodze. Zamiast tego zerknij w prawo, a dostrzeżesz stół. Będzie na nim coś jakby złote jajko - weź je.

Broń (dwururka) - po wzięciu poprzedniego artefaktu, wskocz przez dziurę w podłodze i zerknij za ladę. Będzie tam ukryta dwururka, a gdy ją weźmiesz, pojawią się zainfekowani. Bądź więc gotowy na to, by stawić im czoła. Możesz skorzystać z nowej broni, a możesz też przyoszczędzić amunicję i walczyć wręcz.

Piąty artefakt - po zgarnięciu dwururki, wyjdź z powrotem na ulicę, skręć w prawo i biegnij do przodu. Dojdziesz w ten sposób do wskazanego punktu kontrolnego. Naprzeciwko niego będzie ciężarówka - otwórz jej pakę i wejdź do środka. Po prawej stronie dostrzeżesz notkę.

Szósty artefakt - po lewej stronie ciężarówki, w której znajdujesz piąty artefakt, znajdujesz kolejną notkę. Jest na ziemi nieopodal przedniego koła samochodu.

Siódmy artefakt - na ciężarówce, z lewej strony, niedaleko szóstego artefaktu.

Ósmy artefakt - też na lewym boku ciężarówki, niedaleko siódmego artefaktu.

Dziewiąty artefakt - na prawym boku ciężarówki, na której znalazłeś kilka ostatnich artefaktów.

Dziesiąty artefakt - również na prawym boku ciężarówki, kawałek dalej w stosunku do dziewiątego artefaktu.

Jedenasty artefakt - wejdź do budynku obok ciężarówki, a potem zerknij na ladę z lewej strony. Bez problemu dostrzeżesz tam poszukiwany przez Ciebie dokument.

Dodatkowa kabura - po zgarnięciu jedenastego artefaktu, przejdź przez drzwi obok i wejdź do niewielkiego pomieszczenia. Na stole znajdziesz tu dodatkową kaburę.

Dwunasty artefakt - nieco dalej w tymże rozdziale, natrafisz na pokazany powyżej widok. Kiedy dotrzesz do miejsca pokazanego na zdjęciu, zeskocz niżej i przejdź przez zrujnowaną ścianę. Po drugiej stronie skieruj się w lewo i zerknij na stół w centralnej części pomieszczenia.

Warsztat - po zebraniu ostatniego artefaktu spójrz w lewo, a dostrzeżesz jedyny warsztat niniejszego rozdziału.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 4260 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?