The Last of Us: Part II

ObserwujMam (24)Gram (4)Ukończone (22)Kupię (7)

Seattle: Dzień 3 - Infiltracja - wiki The Last of Us: Part II


Będąc w akwarium idź ciągle przed siebie, przeszukując okolicę. Gdy będzie Ci się wydawało, że nie ma dalszej drogi, przeskocz przez okno jednej z ekspozycji, a potem przejdź przez dziurę w ścianie. Idź najpierw w lewo i weź przydatne rzeczy, a następnie w prawo. Dojdziesz w ten sposób do drabiny. Wejdź po niej do góry, przeszukaj pomost i zeskocz na dół po drugiej stronie. Idź dalej w jedynym możliwym kierunku, przeszukując szafki i szuflady.

Gdy dojdziesz do zamkniętych drzwi, zerknij za siebie, a zauważysz uchyloną kratkę szybu wentylacyjnego. Dostań się do środka i czołgaj. Szyb oczywiście pęknie, a Ellie zostanie zaatakowana przez psa. Zlikwiduj zagrożenie, spójrz dookoła i idź dalej. Za podwójnymi drzwiami zbadaj stół zabiegowy, po czym idź do pomieszczeni obok. Znajdziesz w nim torbę, a w środku nieśmiertelnik Owena. Ellie zrobi z niego notatkę. 

Mając wszystko, wróć się do korytarza i otwórz drzwi z przeciwnej strony, te z krabem. Odpali się wówczas scenka przerywnikowa. W jej trakcie sytuacja się skomplikuje, więc bądź gotowy na to, by odpowiednio zareagować. Nagle pojawi się też Tommy.

Gdy odzyskasz kontrolę nad bohaterką, idź do przodu. Potem kieruj się w prawo i wejdź na scenę, co zainicjuje kolejną scenkę. Mocno skomplikuje ona sytuację w teatrze. Filmik dobiegnie wreszcie końca, a wówczas przeniesiesz się ponownie w czasie i wcielisz w młodą Abby.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1380 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?